fold3

Samsung Galaxy Z Fold 5 dostanie nowy zawias, który ukryje zagięcie na ekranie

Samsung planuje nowy zawias w kształcie łezki w Galaxy Z Fold 5, który pozwoli wyświetlaczowi przybrać kształt łzy, gdy smartfon jest zamknięty.

Dla przypomnienia dodamy, że Samsung Galaxy Fold to seria składanych smartfonów produkowanych przez firmę Samsung. Pierwszy model z tej serii został wprowieziony na rynek w 2019 roku. Celem tej serii jest połączenie zalet tradycyjnego smartfona z tabletu, co pozwala na użytkowanie urządzenia w dwóch różnych trybach – jako klasycznego smartfona oraz jako tabletu.

Ekran urządzenia jest składany, dzięki czemu jest on bardziej kompaktowy i łatwiejszy w transporcie niż tradycyjny tablet. Gdy ekran jest złożony, użytkownik ma do dyspozycji ekran o przekątnej 4,6 cala. Natomiast po rozłożeniu ekranu, przekątna ta wynosi 7,3 cale. Oba ekrany są wyposażone w wysokiej jakości rozdzielczość.

Urządzenie jest wyposażone w wydajny procesor, dużą ilość pamięci RAM oraz pojemny akumulator, co pozwala na pracę urządzenia przez długi czas bez konieczności ładowania. Samsung Galaxy Fold posiada również szereg zaawansowanych funkcji, takich jak czytnik linii papilarnych, kamerki do wideorozmów oraz aparat fotograficzny.

Serię Samsung Galaxy Fold cechuje wysoka jakość wykonania oraz innowacyjne rozwiązania. Są one jednak droższe niż standardowe smartfony, co może być problemem dla niektórych konsumentów. Mimo to, seria ta cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do nowoczesnych technologii i chcą mieć urządzenie, które pozwala na pracę zarówno w trybie smartfona, jak i tabletu.

Samsung Galaxy Z Fold 5 dostanie nowy zawias, który ukryje zagięcie na ekranie ciekawostki Samsung Galaxy Z Fold 5  Samsung planuje nowy zawias w kształcie łezki w Galaxy Z Fold 5, który pozwoli wyświetlaczowi przybrać kształt łzy, gdy smartfon jest zamknięty. fold5 zawias

Wracając jednak do tematu jak widzicie na powyższej grafice podobną konstrukcję zawiasu zastosowano w Oppo Find N2, więc jego zagięcie jest prawie niewidoczne w porównaniu do Galaxy Z Fold 4.

A co wy sądźicie o serii Fold? Ktoś z Was korzysta z tego urządzenia? Czy wolicie jednak tradycyjne ekrany w smartfonach? Dajcie koniecznie znać komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi. Przy okazji polecamy Wam kilka innych wpisów na temat firmy Samsung. Znajdziecie je poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top