iOS 14

Schowaj pasek zakładek i przeglądaj strony na pełnym ekranie iPhone?a, czyli sztuczka o której mało kto wie

Po nieco dłuższej przerwie mamy dla Was kolejny trik w iOS 14 o którym na pewno mało kto wie. Ta sztuczka chowa pasek zakładek w przeglądarce Safari. Wiecie jak to zrobić?

Sposób jest banalnie prosty i może się przydać wtedy, gdy chcecie przeglądać strony na pełnym ekranie. Teraz wielu z Was powie, ale przecież w momencie przewiania strony ku dołowi pasek się chowa. Tak, ale gdy zaczynamy przewijać w przeciwną stronę, czyli do góry pasek się ponownie pojawia. Dzięki tej sztuczce pasek się nie pojawi. Bez względu na to czy przewijamy stronę w dół czy do góry.

Jak schować pasek zakładek w Safari na iOS 14

Aby przeglądać strony bez paska zakładek na pełnym ekranie wystarczy, że przesunięcie palcem do góry na górnym pasku z adresem strony. Pasek się schowa i więcej nie pojawi. No chyba, że ponownie na nim tapniecie. Prawda, że proste?

Schowaj pasek zakładek i przeglądaj strony na pełnym ekranie iPhone?a, czyli sztuczka o której mało kto wie poradniki, polecane, ciekawostki trick, sztuczka, jak schować pasek zakładek, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14  Po nieco dłuższej przerwie mamy dla Was kolejny trik w iOS 14 o którym na pewno mało kto wie. Ta sztuczka chowa pasek zakładek w przeglądarce Safari. Wiecie jak to zrobić? Safari iOS14

A teraz przyznajcie się? ilu z Was o tym wiedziało?

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top