Smarty Ring - wiążemy się obrączką ze smartfonem akcesoria Smarty Ring, Pierścień, Obrączka, iPhone, iPad, Gadżet, Apple, Akcesoria   Ring 1300x700

Smarty Ring – wiążemy się obrączką ze smartfonem

Modne stają się ostatnio tak zwane “Wearable Gadgets”, czyli mówiąc po naszemu noszone gadżety. Chodzi tu o część ubioru, którą i tak nosimy na co dzień, ale teraz zostanie do niej dołożona spora część elektroniki, bateryjek, a możliwości poszybują w górę.

Wyciąganie telefonu z spodni 100x na minutę, zerkanie na ekran i skupianie swojej uwagi czy przypadkiem wibracja nie drży nam w kieszeni potrafi rozpraszać. Z gadżetem zaproponowanym do ufundowania na stornie indiegogo.com nie będziemy już musieli tego robić.

Smarty Ring - wiążemy się obrączką ze smartfonem akcesoria Smarty Ring, Pierścień, Obrączka, iPhone, iPad, Gadżet, Apple, Akcesoria   1404591 177476252457679 796588625 o

Magiczna obrączka powiadomi nas o tym, że przyszła wiadomość tekstowa, mail, powiadomienie z Twittera czy innego portalu społecznościowego. Obrączka ma być połączona z iPhone za pomocą Bluetooth w oszczędnej wersji 4.0 i tym sposobem też będzie można zmieniać jej ustawienia. Dodatkową bardzo przydatną rzeczą, będzie ciągła kontrola, czy przy odejściu od stolika w restauracji nie zostawiliśmy na nim swojego telefonu, w takim wypadku po odejściu na kilku metrów zacznie wydawać dźwięki. Bateria, jak to często bywa w tak małych gadżetach starczy na 24h (to i tak nie tragicznie), a ładowanie odbywać się będzie bezprzewodowo.

Na tą chwilę projekt zebrał 20.000$ z 40.000$ które musi zebrać. Mam nadzieję, że uda się zebrać całość, na ten ceł zostało jeszcze 60 godzin.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry