Sonus - zmiana wyglądu kontroli głośności w iOS cydia-i-jailbreak zmiana wyglądu kontroli głośności, sonos, jailbreak, iPhone, iOS, Cydia  Zazwyczaj nie mówiłem, że denerwuje mnie animacja i okno podczas zmiany głośności w iOS, ale w obecnej formie nie wygląda szykownie i minimalistycznie. dzwonek

Sonus – zmiana wyglądu kontroli głośności w iOS

Zazwyczaj nie mówiłem, że denerwuje mnie animacja i okno podczas zmiany głośności w iOS, ale w obecnej formie nie wygląda szykownie i minimalistycznie.

Wszystko za sprawą pojawienia się kwadratu w momencie zmiany. Na szczęście jeden z programistów postanowił to zmienić i wydał wtyczkę Sonus.

Sonus - zmiana wyglądu kontroli głośności w iOS cydia-i-jailbreak zmiana wyglądu kontroli głośności, sonos, jailbreak, iPhone, iOS, Cydia  Zazwyczaj nie mówiłem, że denerwuje mnie animacja i okno podczas zmiany głośności w iOS, ale w obecnej formie nie wygląda szykownie i minimalistycznie. SOnus

Po instalacji na samej górze ekranu wyświetli się pasek informujący o głośności podczas zmiany na wyższą lub niższą. Wszystko jest widoczne na belce statusowej, a nie na środku ekranu, jak to ma miejsce przed instalacją rozszerzenia.

To nie wszystko, ponieważ wtyczka ma więcej opcji personalizacji i nie tylko. Wszystko znajdziecie w panelu preferencji dostępnym w Ustawieniach i są to:

  • zmiana koloru paska głośności
  • włączenie lub wyłączenie cieniowania
  • dodanie gradientu na pasek głośności
  • włączenie lub wyłączenie przezroczystości tła
  • zmiana rozmiaru i pozycji paska
  • zmiana wyglądu animacji i jej długości

Sonus przypomina wtyczkę StatusbarVolume, która nie jest obecnie kompatybilna z iOS 10 i nie oferuje tak bogatej gamy konfiguracji. Jeżeli potrzebujecie minimalistycznego wyglądu kontroli głośności, powinniście sięgnąć po wtyczkę Sonus.

Obecnie cena wtyczki wynosi 1,99$ i kupicie ją w domyślnym źródle-BigBoss.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry