Soundbar Blitzwolf BW - SDB2 dostępny w przedsprzedaży ciekawostki   Na początku maja miałem przyjemność używać soundbara Blitzwolf BW SDB i byłem z niego bardzo zadowolony, szczególnie podczas grania na PlayStation 4. soundbar

Soundbar Blitzwolf BW – SDB2 dostępny w przedsprzedaży

Na początku maja miałem przyjemność używać soundbara Blitzwolf BW SDB i byłem z niego bardzo zadowolony, szczególnie podczas grania na PlayStation 4.

Teraz producent zaczyna przedsprzedaż nowego modelu oznaczonego, jako SDB2 i jego cena wygląda na całkiem przystępną.

Pierwsze 150 zamówień może liczyć na cenę wynoszącą 444 zł, później cena wzrośnie do 462 zł, a na samym końcu przedsprzedaży przyjdzie nam za niego zapłacić aż 480 zł. Blitzwolf chciał w tym samym momencie wydać jeszcze subwoofer idealnie pasujący do ich nowego soundbara, ale on pojawi się później. Na szczęście producent nie zapomina o swoich wiernych klientach i pierwszych 200 nabywców soundbara dostanie kod zniżkowy na subwoofer.

Soundbar Blitzwolf BW - SDB2 dostępny w przedsprzedaży ciekawostki   Na początku maja miałem przyjemność używać soundbara Blitzwolf BW SDB i byłem z niego bardzo zadowolony, szczególnie podczas grania na PlayStation 4. sound

BW SDB2 jest wykonany z drewna i aluminium, a jego mały wyświetlacz jest dotykowy, więc możemy co nieco ustawić. Sprzęt łączy się przewodowo i bezprzewodowo. Tym razem pokuszono się o system głośników 2.1 + subwoofer, co zdecydowanie powinno poprawić jakość dźwięku w porównaniu do poprzednika.

Jeżeli zamówicie soundbar między 13 sierpnia, a 9 września tego roku, możecie liczyć na kod zniżkowy, umożliwiający zakup subwoofera w niższej cenie. On również wspiera przewodowe i bezprzewodowe połączenie z wybranymi przez użytkownika urządzeniami.

SDB2 ma wiele trybów działania, są nimi między innymi sportowy, muzyczny i filmowy. Każdy z nich charakteryzuje się inną jakością dźwięku dostosowaną do tego, co oglądamy w danej chwili.

Soundbar BW SDB 2 kupicie tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top