Wtyczka CallBar X dostępna na iOS 11.3.1 oraz iOS 11.4 cydia-i-jailbreak   Elias Limneos bez wątpienia ma rzeszę fanów na całym świecie, zawdzięcza to jednemu z programów, które od dłuższego czasu wydaje w Cydii. Cydia 1300x700

Wtyczka CallBar X dostępna na iOS 11.3.1 oraz iOS 11.4

Elias Limneos bez wątpienia ma rzeszę fanów na całym świecie, zawdzięcza to jednemu z programów, które od dłuższego czasu wydaje w Cydii.

Chodzi oczywiście o CallBar, jednak tym razem autor wydał wersję X kompatybilną z iOS 11.3.1 i 11.4 beta.

Najnowsza wersja aplikacji jest dostępna obecnie w repozytorium autora, więc warto dodać http://limneos.net/repo do źródeł w Cydii. Niedługo wtyczka powinna się również pojawić w BigBoss, choć to może potrwać nawet 2 dni, a CallBar X to must have dla osób używających Jailbreak na swoim urządzeniu.

CallBar X zmienia wygląd ekranu połączeń przychodzących i sprawia, że jest zdecydowanie mniejszy w porównaniu do fabrycznego. Dzięki temu użytkownik może nadal używać swoich aplikacji i mieć wgląd w zawartość ekranu początkowego nawet w momencie, gdy nadchodzi połączenie przychodzące.

Lista zmian:

  • wsparcie dla połączeń telefonicznych i FaceTime. Nowy interfejs i łatwiejsze odrzucenie połączeń przychodzących.
  • wgląd w zawartość ekranu początkowego nawet podczas nadchodzącego połączenia przychodzącego. Możliwość odebrania połączenia i używania aplikacji jednocześnie.

Wtyczka CallBar X dostępna na iOS 11.3.1 oraz iOS 11.4 cydia-i-jailbreak   Elias Limneos bez wątpienia ma rzeszę fanów na całym świecie, zawdzięcza to jednemu z programów, które od dłuższego czasu wydaje w Cydii. Screenshot 2018 08 06 at 21.14.26

CallBar X jest płatną wtyczką i kosztuje 3,99$.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top