wtachos10.1.1

System watchOS 10.1.1 dostępny do pobrania

Wczoraj wraz z iOS 17.1.1 i iPadOS 17.1.1 wypuściła także nową aktualizację oprogramowania dla Apple Watch  oznaczoną numerem watchOS 10.1.1.

Nowy update to odpowiedź na ostatnie narzekania userów na szybko topniejącą baterię po premierze wersji 10.1. Okazuje się, że problem leżał po stronie systemu i już jest rozwiązany. Wcześniej użytkownicy zauważyli, że ich smartwatche po aktualizacji gubią procenty baterii w ekspresowym tempie, co, delikatnie mówiąc, nie było fajne.

Co nowego w watchOS 10.1.1

Sytuacja ta spowodowała, że zespół Apple musiał działać ekspresowo – zresztą, jak na standardy giganta z Cupertino, wypuszczenie patcha szło zaskakująco szybko. Z nową aktualizacją, która nosi oznaczenie 10.1.1, problem powinien zostać rozwiązany. Takie zdarzenia pokazują, że nawet w przypadku tak renomowanej marki, drobne wpadki są możliwe, ale liczy się szybka reakcja i naprawienie błędów.

System watchOS 10.1.1 dostępny do pobrania ciekawostki watchOS 10.1.1, system watchOS 10.1.1, co nowego w watchOS 10.1.1  Wczoraj wraz z iOS 17.1.1 i iPadOS 17.1.1 wypuściła także nową aktualizację oprogramowania dla Apple Watch  oznaczoną numerem watchOS 10.1.1. applewatchseries9

Jeżeli chodzi o sam proces aktualizacji, to jest banalny. Wystarczy, że masz iPhone’a z iOS 17 lub nowszym. Wchodzisz w aplikację Apple Watch, buszujesz po zakładce ‘Ogólne’, a potem wybierasz ‘Aktualizacja oprogramowania’. Pamiętaj tylko, żeby przed aktualizacją twoje urządzenie było naładowane przynajmniej do połowy i siedziało na ładowarce – no i oczywiście, sprawdź, czy masz wi-fi, bo bez tego ani rusz.

Apple nie spoczywa na laurach i już zapowiada kolejne wersje systemu, z watchOS 10.2 na czele, który ma wyjść z systemem iOS 17.2 gdzieś w okolicach grudnia. Wygląda na to, że kolejne update’y będą miały jeszcze więcej nowości i udoskonaleń, więc jest na co czekać.

Tak czy inaczej, najnowszy update do watchOS 10.1.1 jest już dostępny i czeka na pobranie, więc, jeśli jesteś posiadaczem Apple Watch, warto zainstalować najnowszą aktualizację i cieszyć się sprawnie działającym gadżetem.

A czy ty wykonałeś już aktualizację oprogramowania w swoim Apple Watch, iPhone, iPad? Koniecznie daj nam znać w komentarzach lub napisz do nas na naszym koncie na X – dawny Twitter. Link do naszego profilu znajdziecie w górnej części strony. Zapraszamy!

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 158

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top