ios16.5beta1 1

Systemy iPadOS 16.5, iOS 16.5 beta 4 dostępne – co nowego?

Apple w dniu dzisiejszym udostępniło kolejną betę nadchodzących aktualizacji systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych – iOS 16.5 beta 4 i iPadOS 16.5 beta 4.

Nowe oprogramowanie jest dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych deweloperów, którzy chcą przetestować funkcjonalność systemu przed oficjalnym wydaniem.

Deweloperzy, którzy chcą skorzystać z możliwości testowania nowych wersji iOS i iPadOS, mogą pobrać je przez aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Software Update, a następnie włączając opcję “Beta Updates”. Pobranie i zainstalowanie bety wymaga posiadania konta deweloperskiego oraz Apple ID powiązanego z tym kontem.

Co nowego w iOS 16.5

Systemy iPadOS 16.5, iOS 16.5 beta 4 dostępne - co nowego? ciekawostki ustawienia, testowanie, System operacyjny, Sport, Software Update, Siri, nagrywanie ekranu, iPadOS, iOS 16.5 beta 4, iOS, deweloperzy, co nowego w iPadOS 16.5 beta 4, co nowego w iOS 16.5 beta 4, beta, Apple News+, Apple, Aplikacje, aktualizacje  Apple w dniu dzisiejszym udostępniło kolejną betę nadchodzących aktualizacji systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych, a mianowicie iOS 16.5 beta 4 i iPadOS 16.5 beta 4. iOS16.5 1

Jednym z nowych elementów wprowadzonych w systemie iOS 16.5 jest zakładka Sport w aplikacji Apple News, która umożliwia łatwy dostęp do informacji związanych ze sportem. Użytkownicy mogą śledzić swoje ulubione drużyny i otrzymywać regularne aktualizacje na temat ich wyników i wydarzeń z nimi związanych. Ponadto, aktualizacja wprowadza nową funkcjonalność dla asystenta głosowego Siri, która umożliwia nagrywanie ekranu za pomocą poleceń głosowych oraz opcję wielokrotnego oglądania treści sportowych.

Warto również zaznaczyć, że Apple regularnie udostępnia aktualizacje systemu operacyjnego swoim użytkownikom, w celu poprawy wydajności urządzeń, rozwiązania problemów i wprowadzenia nowych funkcjonalności. Nowe aktualizacje są testowane przez deweloperów, którzy pomagają w identyfikacji błędów i problemów oraz w dostarczeniu informacji zwrotnych do Apple. Dzięki temu użytkownicy końcowi mogą korzystać z bardziej stabilnego i bezpiecznego systemu operacyjnego.

Warto podkreślić, że bety są przeznaczone tylko dla deweloperów, którzy mają odpowiednie doświadczenie w programowaniu i testowaniu oprogramowania. Wersje beta są zwykle mniej stabilne niż oficjalne wydania i mogą powodować problemy z działaniem aplikacji lub samego systemu. Dlatego też, jeśli nie jesteś deweloperem lub nie posiadasz wystarczającej wiedzy na temat testowania beta wersji, nie powinieneś korzystać z nich na swoim urządzeniu.

Więcej na temat nowej bety dowiecie się z poniższego wideo.

A czy Ty zainstalowałeś już nową betę na swoim urządzeniu? Czy wolisz jednak poczekać do finalnego wydania? Daj nam koniecznie znać. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Jeśli zauważyłeś jakieś ciekawe zmiany to daj znam o nich znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 189

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top