Szybkie 5G w iPhone 13 dostępne będzie w nowych krajach polecane, ciekawostki szybkie 5G w iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple, 5g w iPhone 13  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo ujawnił w nowej notatce badawczej listę krajów, w których będzie można korzystać z szybkiego 5G mając najnowszego iPhone 13. iPhone12 5G

Szybkie 5G w iPhone 13 dostępne będzie w nowych krajach

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo ujawnił w nowej notatce badawczej listę krajów, w których będzie można korzystać z szybkiego 5G mając najnowszego iPhone 13.

Według Kuo, infrastruktura technologii mmWave znacznie się rozwinie w tym roku w Australii, Kanadzie, Japonii i niektórych krajach europejskich. Apple sprzedaje obecnie iPhone’a 12 z obsługą mmWave tylko w Stanach Zjednoczonych, co stanowi zaledwie 30-35% wszystkich dostaw tej serii smartfonów.

Szybkie 5G w iPhone 13 / 13 Pro

Szybkie 5G w iPhone 13 dostępne będzie w nowych krajach polecane, ciekawostki szybkie 5G w iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple, 5g w iPhone 13  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo ujawnił w nowej notatce badawczej listę krajów, w których będzie można korzystać z szybkiego 5G mając najnowszego iPhone 13. iPhone12

Analityk przewiduje, że iPhone 13 z mmWave będzie dostępny w Kanadzie, Japonii, Australii i głównych krajach europejskich. Zwiększy to udział sprzedaży iPhone’a 13 z obsługą milimetrowych sieci 5G do 55-60%. Główną różnicą między mmWave a standardową i bardziej powszechną technologią sub 6 GHz jest jej wyższa prędkość, ale wymaga bardziej zaawansowanej infrastruktury i działa w ograniczonym zakresie.

Oprócz tego zdaniem Kuo iPhone 13 będzie miał mniejszy notch, większą baterię i wyświetlacz o częstotliwości 120 Hz w wersjach Pro.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry