Ta zmiana ucieszy wszystkie osoby posiadające konto YouTube Premium polecane, ciekawostki youtube premium, Youtube, premium  Youtube wreszcie postanowiło wprowadzić opcję, która tak naprawdę już od samego początku powinna być dostępna dla osób, które mają specjalną subskrypcję Premium. YouTube

Ta zmiana ucieszy wszystkie osoby posiadające konto YouTube Premium

Youtube wreszcie postanowiło wprowadzić opcję, która tak naprawdę już od samego początku powinna być dostępna dla osób, które mają specjalną subskrypcję Premium.

Od teraz wszystkie osoby, które płacą miesięczną opłatę za korzystanie z wersji Premium będą mogły pobierać filmy w rozdzielczości 1080p, a nie tylko 720p jak było do tej pory.

Ta zmiana ucieszy wszystkie osoby posiadające konto YouTube Premium polecane, ciekawostki youtube premium, Youtube, premium  Youtube wreszcie postanowiło wprowadzić opcję, która tak naprawdę już od samego początku powinna być dostępna dla osób, które mają specjalną subskrypcję Premium. tryb ciemny youtube ios

Pobieranie w trybie offline jest jednym z przywilejów oferowanych osobom, które płacą miesięcznie za subskrypcję YouTube Premium. Premium oferuje również dostęp do YouTube Music Premium i usuwa reklamy z filmów. Chociaż limit pobierania w rozdzielczości 720p mógł mieć sens kilka lat temu, dziś wiele telefonów ma rodzielczość rozdzielczość przekraczającą 1080p.

Zmiana dotyczy tylko użytkowników iOS. Osoby korzystające z Androida nadal mogą pobrać filmy w maksymalnej rozdzielczości 720p.

[app 544007664]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry