Tańszy z wrześniowych iPhone'ów otrzyma Dual SIM? ciekawostki iPhone z dualsim, iPhone, dual-sim, Apple  Tej jesieni powinniśmy ujrzeć najnowsze modele iPhone'a i wygląda na to, że najtańszy z nich może być bardzo interesujący. Nie tylko przez swoją niską cenę, ale również za sprawą portu na dwie karty SIM. iPhoneXPlus

Tańszy z wrześniowych iPhone’ów otrzyma Dual SIM?

Tej jesieni powinniśmy ujrzeć najnowsze modele iPhone’a i wygląda na to, że najtańszy z nich może być bardzo interesujący. Nie tylko przez swoją niską cenę, ale również za sprawą portu na dwie karty SIM.

Wariant bez Dual SIM miałby kosztować maksymalnie 650$, podczas gdy za sprzęt z portem na dwa karty zapłacimy 750$. Niska cena i zastosowanie portu na dwie karty SIM może przełożyć się na lepszą sprzedaż sprzętu w Chinach i wielu innych krajach Azjatyckich.

6.1″ LCD iPhone may have model that supports DSDS. If the 6.1″ LCD iPhone comes with DSDS and single-SIM models, we believe it will result in two benefits: (1) more price segments would be created, significantly boosting shipments via the low-price single-SIM model. For instance, if the DSDS model sells for US$650-750, the single-SIM model may sell for US$550-650; and (2) the DSDS model will help increase market share in China and commercial markets.

Dodatkowo Ming Chi Kuo twierdzi, że iPhone X Plus również otrzyma wariant z portem na dwie karty, a podstawowy wariant X (2ej generacji) z niego nie skorzysta. Apple znowu wykorzysta dwa modemy LTE, pierwszym będzie Intel 7560, a drugim Snapdragon X20 dostarczony przez Qualcomm. Modele z DSDS pozwolą używać obydwu kart jednocześnie za pomocą zestawu mikroukładów.

Wszystkie iPhone’y powinny pojawić się jeszcze tej jesieni, ale modele z wyświetlaczem OLED będą miały pierwszeństwo w kwestii rozpoczęcia produkcji masowej. Wg analityka iPhone 9 z 6,1 – calowym ekranem zostanie wyprodukowany później (3-5 tygodni) ze względu na zastosowanie DSDS.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top