Ten trik ułatwi Wam wychodzenie z folderów znajdujących się w bibliotece aplikacji w iOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki trik, iPhone, iOS 14, biblioteka aplikacji  Jedną z wielu nowości w iOS 14 jest biblioteka aplikacji, czyli miejsce w którym znajdują się wszystkie zainstalowane na naszym iPhone aplikacje. IOS14 2 6

Ten trik ułatwi Wam wychodzenie z folderów znajdujących się w bibliotece aplikacji w iOS 14

Jedną z wielu nowości w iOS 14 jest biblioteka aplikacji, czyli miejsce w którym znajdują się wszystkie zainstalowane na naszym iPhone aplikacje.

Aby dostać się do Biblioteki należy przesunąć palcem w lewo na ekranie początkowym. Na pewno to wszyscy z Was wiedzą. W bibliotece dostępne są także foldery, również w głównych kategoriach. Jak zapewne zauważyliście wyjście w tradycyjny sposób z “folderu w folderze” odbywa się tak, że aby dostać się do naszego ekranu głównego musimy zrobić trzy czynności: wyjść z folderu do ekranu biblioteki, następnie wyjść z biblioteki aplikacji i przesunąć ekran, aby dostać się do pierwszej strony z naszymi aplikacjami.

Dziś powiem Wam co należy zrobić, aby ten proces skrócić do jednego ruchu. Otóż w momencie gdy będziecie w folderze nie klikajcie na ekranie aby z niego wyjść tylko przesuńcie palcem z lewej strony w prawo. Tak jak jest to pokazane na screenie.

Ten trik ułatwi Wam wychodzenie z folderów znajdujących się w bibliotece aplikacji w iOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki trik, iPhone, iOS 14, biblioteka aplikacji  Jedną z wielu nowości w iOS 14 jest biblioteka aplikacji, czyli miejsce w którym znajdują się wszystkie zainstalowane na naszym iPhone aplikacje. biblioteka

Gdy to zrobicie od razu wyjdziecie z biblioteki. Jednym ruchem. Proste? Wkrótce kolejne tricki!

Pozostałe informacje

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry