Tesla wycofuje prawie milion samochodów elektrycznych ciekawostki Tesla  Producent samochodów Tesla ogłasza wycofanie 817 tysięcy swoich pojazdów elektrycznych z powodu awarii pasów bezpieczeństwa. Jest to zgłaszane przez Hypebeast. Tesla

Tesla wycofuje prawie milion samochodów elektrycznych

Producent samochodów Tesla ogłasza wycofanie 817 tysięcy swoich pojazdów elektrycznych z powodu awarii pasów bezpieczeństwa. Jest to zgłaszane przez Hypebeast.

W czwartek amerykańska Narodowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ujawniła, że ​​niektóre modele elektrycznych samochodów – nie spełniają federalnych standardów bezpieczeństwa. dotyczących „Ocupant Crash Protection”.

Tesla wycofuje prawie milion samochodów elektrycznych ciekawostki Tesla  Producent samochodów Tesla ogłasza wycofanie 817 tysięcy swoich pojazdów elektrycznych z powodu awarii pasów bezpieczeństwa. Jest to zgłaszane przez Hypebeast. tesla

Dotyczy to niektórych samochodów wyprodukowanych w latach 2017-2022, w szczególności Modelu S, Modelu X, Modelu 3 i Modelu Y.  Problem polega na tym, że samochód nie informuje kierowcy, że pas bezpieczeństwa nie jest zapięty. W rezultacie osoba może zapomnieć zapiąć pasy i doznać poważnych obrażeń w wypadku.

Co ciekawe błąd objawia się wybiórczo i wydaje się być usterką oprogramowania. W związku z pojawieniem się błędu firma ogłosiła wycofanie 817 000 swoich samochodów. W niedalekiej przyszłości Tesla najprawdopodobniej wyda aktualizację oprogramowania, która rozwiąże problem, a tym osobom, którzy sami nie będą w stanie zainstalować aktualizacji, pomogą pracownicy autoryzowanych serwisów Tesli.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry