To koniec YouTube Vanced. Apka do usuwania reklam z YouTube zamknięta ciekawostki YouTube Vanced, koniec YouTube Vanced  Aplikacja YouTube Vanced, która umożliwiała oglądanie wszystkich filmów bez reklam, została oficjalnie zamknięta. Co było powodem tej decyzji? Youtube 1300x700

To koniec YouTube Vanced. Apka do usuwania reklam z YouTube zamknięta

Aplikacja YouTube Vanced, która umożliwiała oglądanie wszystkich filmów bez reklam, została oficjalnie zamknięta. Co było powodem tej decyzji?

Zespół odpowiedzialny za projekt ogłosił w niedzielę rano, że wsparcie dla Vanced zostało zakończone: „Linki do pobierania na stronie zostaną usunięte w nadchodzących dniach. Wiemy, że nie to chciałeś usłyszeć, ale właśnie to musimy zrobić. Dziękuję wszystkim za wsparcie na przestrzeni lat.”

To koniec YouTube Vanced. Apka do usuwania reklam z YouTube zamknięta ciekawostki YouTube Vanced, koniec YouTube Vanced  Aplikacja YouTube Vanced, która umożliwiała oglądanie wszystkich filmów bez reklam, została oficjalnie zamknięta. Co było powodem tej decyzji? YT 1

W kanale Vanced Telegram programiści twierdzą, że zostało to „zrobione ze względów prawnych”.

Dla przypomnienia dodamy, że aplikacja YouTube Vanced pozwalała na darmowe oglądanie filmów YouTube bez reklam, odtwarzanie ich w tle i pobieranie.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top