Twitter potwierdza prace nad przyciskiem "edytuj tweeta" ciekawostki Twitter, przycisk edytuj tweeta  Twitter oficjalnie ogłosił, że pracuje nad funkcją edycji tweetów, a testy przycisku edycji mają się rozpocząć w najbliższych miesiącach dla abonentów Twitter Blue. Twitter 1 1300x700

Twitter potwierdza prace nad przyciskiem “edytuj tweeta”

Twitter oficjalnie ogłosił, że pracuje nad funkcją edycji tweetów, a testy przycisku edycji mają się rozpocząć w najbliższych miesiącach dla abonentów Twitter Blue.

Dzięki tej funkcji użytkownicy po kliknięciu na przycisk szczegółów tweeta zobaczą opcję “Edytuj tweeta”, która dostępną jest pod innymi opcjami, takimi jak usuwanie treści, przypinanie profilu, zmiana osób, które mogą odpowiadać, oraz dodawanie i usuwanie tweeta z list.

Twitter potwierdza prace nad przyciskiem "edytuj tweeta" ciekawostki Twitter, przycisk edytuj tweeta  Twitter oficjalnie ogłosił, że pracuje nad funkcją edycji tweetów, a testy przycisku edycji mają się rozpocząć w najbliższych miesiącach dla abonentów Twitter Blue. twitter rdycja

Na razie nie ma żadnych szczegółów na temat tego, jak przycisk edycji będzie działał na Twitterze, np. w jakim czasie po publikacji będzie można dokonać edycji lub czy będzie dostępna historia poprzednich wersji. Twitter zapowiada, że w najbliższych tygodniach przekaże więcej informacji na ten temat.

Wiadomo natomiast, że firma pracuje nad funkcją edycji tweetów już od 2021 roku, a jej publiczne udostępnienie jest spodziewane przed końcem roku. Gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać. Przy okazji gorąco zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu na Twitterze – link znajdziecie w tym miejscu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top