iphone13

Użytkownicy Apple są rozczarowani iPhone’m 13 i Apple Watch Series 7

Według wyników nowego badania zorganizowanego przez SellCell użytkownicy Apple są rozczarowani linią iPhone 13 i Apple Watch Series 7.

W najnowszej ankiecie zapytano 5000 amerykańskich użytkowników iPhone’a w wieku 18 lat i starszych, co sądzą o nowym iPhonie 13 i Apple Watch Series 7.

64% osób, powiedział, że seria iPhone 13 nie jest interesująca. 21,5% uważa, że ​​nowe iPhone’y są „dośćinteresujące, a tylko 14,4% stwierdziło, że są „niezwykle” lub „bardzointeresujące. Spośród ankietowanych tylko 23,3% zamierza przejść na model z serii „iPhone 13”. Dane te wskazują na pewne rozczarowanie innowacjami prezentowanymi przez Apple w tych modelach.

Użytkownicy Apple rozczarowani iPhone 13 | 13 Pro

Użytkownicy Apple są rozczarowani iPhone'm 13 i Apple Watch Series 7 ciekawostki zainteresowanie iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, ankieta  Według wyników nowego badania zorganizowanego przez SellCell użytkownicy Apple są rozczarowani linią iPhone 13 i Apple Watch Series 7. iPhone13 2 4

Wśród tych, którzy planują zmienić swoje smartfony na nowsze, 6,1-calowy iPhone 13 Pro jest zdecydowanie najpopularniejszym wyborem. 42,5% osób jest zainteresowana właśnie tym modelem. Drugie miejsce z wynikiem 26,3% zajął 6,7-calowy iPhone 13 Pro Max, a trzecie miejsce „standardowy” iPhone z wynikiem 22%. Ostatnie miejsce to iPhone’a 13 mini z wynikiem 9,2%.

Co skłania osoby biorące udział w ankiecie do zakupu iPhone’a 13? Na pierwszych miejscach znajduje się wyświetlacz Pro Motion i dłuższa żywotność baterii. Wielu użytkowników odpowiedziało, że dokonają aktualizacji, ponieważ posiadają starego iPhone’a, korzystają z programu aktualizacji lub są przyzwyczajeni do corocznej aktualizacji swoich smartfonów. Co zaskakujące, tylko 5,4% respondentów planuje zakup iPhone’a 13 ze względu na ulepszenia aparatu. Jedną z ostatnich miejsc zajmuje nowa opcja pamięci masowej 1 TB. Jeszcze mniej osób bo, tylko 1,5%, kupi nowe iPhone’y ze względu na obecność mniejszego notcha lub nowych kolorów.

Co ciekawe aż 36,8% respondentów stwierdziło, że nie kupi nowych modeli, ponieważ zamierza poczekać na iPhone’a 14, a 16,1% przejdzie na urządzenie z Androidem.

Jeśli chodzi o Apple Watch, tylko 7,5% użytkowników iPhone’a zadeklarowało chęć zakupu nowej serii 7.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry