mac

W aplikacji Znajdź odkryto trzy nowe komputery Mac

W sieci pojawiły się informacje o trzech nowych identyfikatorach modeli komputerów Mac, które pojawiły się niedawno w pliku konfiguracyjnym aplikacji Znajdź.

Wiadomość ta wywołała wiele spekulacji i przypuszczeń dotyczących tego, co te modele Mac mogą oznaczać dla przyszłości marki.

Wspomniane identyfikatory to Mac14,8, Mac14,13 i Mac14,14, które pojawiły się na liście obok Mac14,3 i Mac14,12, identyfikatorów najnowszych modeli Mac mini M2 i M2 Pro. To sugeruje, że mogą to być stacjonarne modele komputerów Mac, które nie muszą być aktywnie monitorowane przez Find My, jak ma to miejsce w przypadku przenośnych komputerów Mac. Niemniej jednak, nie jest jasne, czym dokładnie są te nowe modele komputerów Mac, ponieważ firma Apple przeszła z używania bardziej szczegółowych identyfikatorów modeli, takich jak „MacBookAir10,1”, na rzecz ogólnych identyfikatorów opartych na „Mac”, które mogą dotyczyć każdego członka rodziny.

Jednakże, wiele przypuszczeń wskazuje, że najnowsza aktualizacja komputera stacjonarnego, jakiej oczekujemy, to Mac Pro, chociaż Mark Gurman z Bloomberg uważa, że nie będzie ona gotowa do premiery na WWDC w czerwcu. Gurman uważa również, że Mac Studio nie zostanie zaktualizowane, dopóki chipy M3 nie będą gotowe, co ma zostać wydane pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.

W aplikacji Znajdź odkryto trzy nowe komputery Mac ciekawostki technologia, Mark Gurman, Mac Pro, Mac, M3, komputery, innowacje, iMac, identyfikatory, Find My, Bloomberg, Apple  W sieci pojawiły się informacje o trzech nowych identyfikatorach modeli komputerów Mac, które pojawiły się niedawno w pliku konfiguracyjnym aplikacji Znajdź. iMacM1 1

Jedną z opcji, która może odpowiadać na te nowe identyfikatory, są nowe modele iMac. Jednakże, nawet wtedy oczekuje się, że aktualizacja zbiegnie się z premierą chipów M3. W związku z tym, nie jest jasne, ile linii produktów reprezentują te trzy nowe identyfikatory modeli. Jak widać w przypadku „Mac mini” i innych najnowszych komputerów Mac, modele z wieloma opcjami chipów mogą mieć różne identyfikatory, więc możliwe jest, że te nowe identyfikatory mogą reprezentować trzy warianty jednego produktu lub coś w rodzaju dwóch wariantów produktu i jednego wariantu drugi produkt.

Nie ulega wątpliwości, że Apple wprowadzi na rynek kolejne innowacyjne i rewolucyjne produkty. Od czasu wprowadzenia pierwszego Maca, firma Apple zawsze była związana z rewolucyjnymi zmianami w dziedzinie technologii i produktów. Wraz z pojawieniem się tych trzech nowych identyfikatorów modeli komputerów Mac, fani i klienci marki z niecierpliwością oczekują na więcej informacji na temat tego, co firma planuje na przyszłość.

Co o tym myślicie?

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top