WhatsApp ogłasza nowe funkcje połączeń grupowych i nie tylko ciekawostki WhastApp, iOS  Od rozmów grupowych, przez emoji, po ochronę prywatności - oto nowe funkcje, które niebawem pojawią się w aplikacji WhatsApp. Whatsapp

WhatsApp ogłasza nowe funkcje połączeń grupowych i nie tylko

Od rozmów grupowych, przez emoji, po ochronę prywatności – oto nowe funkcje, które niebawem pojawią się w aplikacji WhatsApp.

Już niebawem w aplikacji WhatsApp pojawią się nowe funkcje. Nowe funkcje połączeń grupowych obejmują:

  • Baner powiadomień o dołączeniu do grupowego połączenia głosowego: gdy do grupowego połączenia głosowego dołącza nowy kontakt, który nie jest obecny na ekranie, wyświetlany jest baner powiadomień z napisem “X dołączył do połączenia”. W ten sposób można dowiedzieć się, kiedy do rozmowy dołącza nowa osoba i kim ona jest, nawet jeśli prowadzisz ważne połączenie, a tej osoby nie ma na ekranie.
  • Możliwość wyciszenia innych osób podczas grupowego połączenia głosowego: Ta funkcja umożliwia wyciszenie innych osób podczas grupowego połączenia głosowego, co pozwala uniknąć słuchania rozmów w tle, gdy użytkownik próbuje zrozumieć, co mówi inna osoba.
  • Wysyłanie wiadomości do uczestników podczas grupowego połączenia głosowego: Nawet podczas grupowego połączenia głosowego można wysyłać wiadomości do innych uczestników. W ten sposób, jeśli chcesz szybko wysłać wiadomość do jednej osoby z grupy, możesz to zrobić po cichu, nie przerywając rozmowy.

Wszystkie te nowe funkcje zostaną włączone do aplikacji WhatsApp w najbliższych dniach.

WhatsApp ogłasza nowe funkcje połączeń grupowych i nie tylko ciekawostki WhastApp, iOS  Od rozmów grupowych, przez emoji, po ochronę prywatności - oto nowe funkcje, które niebawem pojawią się w aplikacji WhatsApp. WhatsApp

WhatsApp wprowadza także więcej kontroli prywatności w ustawieniach dotyczących zdjęcia profilowego, statusu, informacji osobistych i ostatniego logowania. Do tej pory można było blokować te elementy tylko dla opcji Wszyscy, Moje kontakty lub Żaden, ale nowa aktualizacja umożliwia również korzystanie z opcji “Z wyjątkiem moich kontaktów”, co zapewnia bardziej szczegółową kontrolę.

Na przykład można zablokować funkcję “Ostatni dostęp” tylko dla wybranych osób, które nie będą wiedziały, kiedy ostatnio byliśmy online w aplikacji WhatsApp. Nowe ustawienia są już dostępne w menu ustawień w prawym dolnym rogu, po wybraniu opcji Konto – Prywatność.

WhatsApp pracuje również nad oferowaniem nowych emoji jako reakcji na wiadomości, ponieważ obecnie są one ograniczone do kilku alternatyw. W specjalnej sekcji użytkownicy będą mogli wybrać i przeciągnąć emoji, których chcą użyć, spośród wielu dostępnych. Ponadto będzie można uzyskać dostęp do rzędu ostatnio używanych emoji jako reakcji na wiadomości. Funkcja ta jest jeszcze w fazie beta i może zostać dodana za kilka tygodni.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry