explorer

Wiemy, kiedy nastąpi ostateczny koniec Internet Explorer

Wiemy, kiedy nastąpi ostateczny koniec przeglądarki Internet Explorer. Ta oficjalna informacja pochodzi bezpośrednio od firmy Microsoft.

Internet Explorer (IE) był jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Została wydana po raz pierwszy w 1995 roku przez firmę Microsoft i była domyślną przeglądarką w systemach operacyjnych Windows od tego czasu.

Przez lata Internet Explorer był uważany za jedną z najlepszych przeglądarek, ale w późniejszym okresie stracił swoją popularność na rzecz innych przeglądarek, takich jak Google Chrome i Mozilla Firefox. W ostatnich latach Microsoft zdecydował się zakończyć rozwój Internet Explorera i zastąpić go nową przeglądarką o nazwie Microsoft Edge, która została wydana w 2015 roku.

Internet Explorer był wyposażony w wiele funkcji, takich jak obsługa skryptów JavaScript i obsługa plików cookie, które umożliwiały tworzenie dynamicznych stron internetowych i zapamiętywanie informacji o użytkownikach. Przeglądarka ta również oferowała wiele narzędzi do personalizacji, takich jak możliwość zmiany motywu graficznego i dodawania rozszerzeń.

Ogólnie rzecz biorąc, Internet Explorer był ważną przeglądarką internetową, która pomogła rozwinąć rynek przeglądarek i umożliwiła ludziom korzystanie z internetu w nowy sposób

Zgodnie z oświadczeniem Internet Explorer przestanie całkowicie działać 14 lutego 2023 roku. Firma wyłączy ją w systemie Windows 10.

Wiemy, kiedy nastąpi ostateczny koniec Internet Explorer ciekawostki koniec internet explorer, internet explorer windows 10, internet explorer pobierz, internet explorer memy, internet explorer  Wiemy, kiedy nastąpi ostateczny koniec przeglądarki Internet Explorer. Ta oficjalna informacja pochodzi bezpośrednio od firmy Microsoft. windows

Gdy spróbujesz ją aktywować zostaniesz przekierowany do Microsoft Edge. Wszystkie dane z przestarzałej przeglądarki zostaną automatycznie przeniesione do nowej. Należą do nich pliki cookie, pamięć podręczna, hasła i inne. Firma Microsoft zdecydowanie zaleca poważne potraktowanie wiadomości. Jeśli jakakolwiek organizacja korzysta z IE 11, musi przeprowadzić migrację wszystkich przepływów pracy do Microsoft Edge.

W czerwcu 2022 roku firma usunęła już Internet Explorera 11 ze wszystkich wersji systemu Windows z wyjątkiem Windows 10 LTSC, Windows 8.1 i

Windows Server. Będziecie tęsknić? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach co o tym myślcie. Jesteśmy bardzo ciekawi.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top