iMac 2021

Wzmianki o nowych iMakach odnalezione w kodzie macOS Big Sur 11.3 beta 5

W najnowszej wersji beta macOS Big Sur 11.3 pojawiły się odniesienia do nowych modeli iMac, które nie zostały jeszcze zaprezentowane przez Apple.

W kodzie beta 5 systemu macOS Big Sur 11.3 znalazły się dwa nowe modele iMac oznaczone jako ?iMac21,1? i ?iMac21,2?. Liczby te nie są związane z rozmiarem wyświetlacza, ale reprezentują nazwy kodowe dwóch przyszłych modeli, które nie zostały jeszcze przedstawione przez Apple.

Wzmianki o nowych iMakach odnalezione w kodzie macOS Big Sur 11.3 beta 5 polecane, ciekawostki macOS Bog Sur, Kod, iMac 2021, Apple  W najnowszej wersji beta macOS Big Sur 11.3 pojawiły się odniesienia do nowych modeli iMac, które nie zostały jeszcze zaprezentowane przez Apple. iMac 2021 2

Nowe iMaki Silicon firmy Apple powinny zostać zaprezentowane w najbliższych miesiącach. Ekran najnowszego komputera giganta z Cupertino będzie bardzo podobny do tego z Pro Display XR. Ramki wokół ekranu będą znacznie węższe w porównaniu do obecnych modeli. Sercem iMac 2021 będzie prawdopodobnie najnowszy procesor M1X lub M2.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top