Wzmianki o nowym iPodzie odnalezione w kodzie iOS 15.1 ciekawostki ipod 2021, iPod, Apple  Użytkownik Twittera o nicku AppleLe257 podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi planów Apple dotyczących wskrzeszenia iPoda z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego modelu. iPodtouch7gen

Wzmianki o nowym iPodzie odnalezione w kodzie iOS 15.1

Użytkownik Twittera o nicku AppleLe257 podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi planów Apple dotyczących wskrzeszenia iPoda z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego modelu.

Apple skróci w tym roku nazwę obecnej serii iPodów touch do iPod. Urządzenie będzie dostępne w sześciu kolorach. Autor publikacji zauważa, że ​​nową wzmiankę o odtwarzaczu odkrył deweloper Steve Moser w kodzie wersji beta iOS 15.1.

Moser po raz pierwszy zauważył nowe iPody w reklamach Apple Music w listopadzie 2020 r. Według wstępnych danych nowy iPod otrzyma design w stylu iPada Air 2020 z 4,7-calowym wyświetlaczem, skanerem Touch ID wbudowanym w przycisk zasilania, pojedynczą kamerą z tyłu i płaskimi bocznymi krawędziami. Najprawdopodobniej odtwarzacz będzie zasilany przez układ A12 Bionic.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje go w październiku lub listopadzie. Być może zapowiedź iPoda nastąpi podczas prezentacji nowego MacBooka Pro z M1X.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top