Zespół z Wietnamu zbudował w pełni sprawny elektryczny Batmobil ciekawostki gdzie kupic batmobil, elektryczny Batmobil, botmobil powraca, batmobil na wideo, batmobil  Każdy fan Batmana marzył nie tylko o fajnym kombinezonie, ale także o Batmobilu. 23-letni architekt i jego zespół spełnili marzenie i stworzyli w pełni sprawny elektryczny samochód superbohatera. batmobil 1300x700

Zespół z Wietnamu zbudował w pełni sprawny elektryczny Batmobil

Każdy fan Batmana marzył nie tylko o fajnym kombinezonie, ale także o Batmobilu. 23-letni architekt i jego zespół spełnili marzenie i stworzyli w pełni sprawny elektryczny samochód superbohatera.

W całej historii serii Batman zmienił więcej niż jeden model samochodu. Nguyen Dak Trung wybrał wersję z kultowego filmu Christophera Nolana. Młodego architekta przyciągnęła przede wszystkim czołgowa konstrukcja samochodu, która została opracowana na podstawie oryginalnych rysunków.

Zespół z Wietnamu zbudował w pełni sprawny elektryczny Batmobil ciekawostki gdzie kupic batmobil, elektryczny Batmobil, botmobil powraca, batmobil na wideo, batmobil  Każdy fan Batmana marzył nie tylko o fajnym kombinezonie, ale także o Batmobilu. 23-letni architekt i jego zespół spełnili marzenie i stworzyli w pełni sprawny elektryczny samochód superbohatera. bat1

Rama Batmobilu wykonana jest ze stali. Pozostałe elementy zostały wykonane na drukarce 3D lub ręcznie, jeśli wymagana była szczególna dokładność.

Zespół z Wietnamu zbudował w pełni sprawny elektryczny Batmobil ciekawostki gdzie kupic batmobil, elektryczny Batmobil, botmobil powraca, batmobil na wideo, batmobil  Każdy fan Batmana marzył nie tylko o fajnym kombinezonie, ale także o Batmobilu. 23-letni architekt i jego zespół spełnili marzenie i stworzyli w pełni sprawny elektryczny samochód superbohatera. bat2

Ten elektryczny Batnmobil jest w stanie osiągnąć prędkość do 105 km/h przy wadze 600 kg. Ale główną dumą twórców była stabilność pojazdu elektrycznego, osiągnięta dzięki silnikowi litowo-jonowemu.

Jednak zespół nie poprzestał na tym i zapewnił Batmobilowi ​​hydraulikę do podnoszenia drzwi, a także zainstalował 4 kamery, aby poprawić widoczność podczas jazdy.

I jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. Więcej na temat auta dowiecie się w tym miejscu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top