ios16 zielony

Zielony ekran śmierci iPhone po aktualizacji do iOS 16.1

Użytkownicy iOS 16.1 borykają się z nowy problemem. Chodzi o zielony ekran śmierci po aktualizacji do najnowszej wersji iOS.

Według Gizmochina z ekranem po aktualizacji są dwa główne problemy: pierwszy to “zamrażanie”, a drugi to zmiana kolorów.

Na pierwszy błąd natrafili właściciele nowszych iPhone’ów z serii 14, jak i starszych iPhone’ów z serii 13.  W niektórych przypadkach smartfon po prostu w ogóle przestaje reagować na dotyk. Błąd ten pojawił się po aktualizacji do iOS 16.1.

Drugi błąd jest jeszcze dziwniejszy – powoduje, że ekrany urządzeń stają się całkowicie zielone. Na taki problem skarżą się głównie posiadacze smartfonów z linii iPhone 13. Problem występuje również po aktualizacji urządzeń do iOS 16.1. Na zdjęciu poniżej widać, jak wygląda zielony ekran.

Zielony ekran śmierci iPhone po aktualizacji do iOS 16.1 ciekawostki zielony ekran śmierci iPhone, zielony ekran iPhone, iOS 16.1, iOS 16  Użytkownicy iOS 16.1 borykają się z nowy problemem. Chodzi o zielony ekran śmierci po aktualizacji do najnowszej wersji iOS. ekran 2

Jest duża szansa, że wszystkie powyższe błędy zostaną naprawione w nowej aktualizacji iOS 16.2, która ma zostać wydana w połowie grudnia.

A czy ktoś z Was napotkał na podobny problem? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top