tajny program Apple

Zobacz jak Apple nagradza najmilszych klientów Apple Store. Były pracownik zdradza szczegóły tajnego programu firmy

Użytkowniczka TikToka o nicku Tanicornerstone oraz była pracownica Apple Store opublikowała wideo, w którym opowiedziała o tajnym programie firmy Apple.

W filmie, który ma już ponad 100 tysięcy polubień, były pracownik Apple Store ujawnił rzekomy specjalny i tajny program o którym wiedzą tylko pracownicy. Istota programu jest następująca: każdy pracownik Apple Store ma do wykorzystania pewną liczbę bonusów ?zaskoczenia i radości?. Co to takiego i na czym polega?

Zdaniem użytkownika pracownicy Apple Store, aby zaskoczyć i zarazem “uszczęśliwić” klienta sklepu mogą zlecić bezpłatną naprawę, a nawet wymianę urządzenia na nowe, które normalnie nie kwalifikowałoby się do wymiany (na przykład zalany iPhone). Według TikTokerki, pracownicy sklepów zazwyczaj starają się w ten sposób pomóc bardzo uprzejmym i miłym klientom.

@tanicornerstone#stitch with @annaxjames apple goss tips and tricks? original sound – Tani

W komentarzach pod filmem znalazło się sporo osób, które potwierdzają te informacje i mówią, że zrobiono dla nich taki właśnie wyjątek. Wśród komentatorów są też  oczywiście i tacy, którzy uważają program za fikcję.

Nie ma sposobu, aby zweryfikować te stwierdzenia. Firma Apple nigdy oficjalnie nie oświadczyła, że ??pracownicy Apple Store mogą robić takie rzeczy.

A jakie jest Wasze zdanie?

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top