Krzysiek Borek20.10.2015
SwitcherTweak: zmiana metody wyświetlania interfejsu ostatnio uruchomionych aplikacji

Odmieniony interfejs ostatnio uruchomionych aplikacji w iOS 9 niekoniecznie do mnie przemawia, na szczęście w Cydii pojawiło się interesujące rozszerzenie, które pozwoli go zmienić. Obecnie korzystam z SwitcherTweak na iPadzie i od teraz interfejs wygląda tak samo, jak na Androidzie.

Wcześniej wypróbowałem LegacySwitcher, aby mieć wygląd z iOS 8, ale podczas próby wyłączenia aplikacji iPad od razu przechodził w tryb awaryjny. W przytoczonej przeze mnie wtyczce byłoby podobnie, gdyby nie zablokowanie wyłączania aplikacji.

Wtyczka jest darmowa, choć nie pobierzecie jej z domyślnych repozytoriów, co nie zmienia faktu, że warto się nią zainteresować, jeżeli nie odpowiada wam obecna forma. Jeżeli chcecie ją wypróbować, musicie dodać to źródło → http://skylerk99.github.io.

Po instalacji musimy koniecznie przejść do preferencji i wybrać metodę wyświetlania ze wszystkich, które są dostępne. Po wprowadzeniu wszystkich zmian musimy wykonać respring urządzenia, aby zaczęły działać. SwitcherTweak pozwala nawet dopasować orientację interfejsu ostatnio włączonych aplikacji, co może być przydatne dla lewo lub prawo ręcznych użytkowników.

Najbardziej spodobało mi się pionowe przełączanie między aplikacjami znane z Androida, do którego jestem przyzwyczajony. Nawet jeżeli byłyby tylko te dwie opcje, byłoby świetnie, ale SwitcherTweak oferuje znacznie więcej i nie musimy za niego płacić.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek