apple 1

3 sierpnia Apple ogłosi wyniki finansowe za trzeci kwartał 2023

Apple, gigant technologiczny, ujawnił datę ogłoszenia swoich wyników finansowych za trzeci kwartał roku fiskalnego 2023. Nastąpi to już w przyszłym miesiącu.

Apple zapowiedziało wczoraj, że prezentacja raportu o zarobkach oraz sesja Q&A z analitykami odbędzie się w przyszłym miesiącu w czwartek, 3 sierpnia 2023 roku, z rozpoczęciem o godzinie 14:00 PT / 17:00 ET.

Ostatni kwartał był dla Apple dynamicznym okresem, ponieważ przeprowadzono premierę trzech nowych modeli komputerów. Wśród nich znalazły się: 15-calowy MacBook Air, Mac Studio z nowoczesnym chipem M2 Pro oraz wydajny Mac Pro z M2 Ultra. Oczekuje się, że te nowości będą miały istotny wpływ na finansowe wyniki korporacji.

Wyniki finansowe Apple za trzeci kwartał 2023

3 sierpnia Apple ogłosi wyniki finansowe za trzeci kwartał 2023 ciekawostki wyniki finansowe, wartość rynkowa, Vision Pro, trzeci kwartał, prognozy, Premiera, Macbook Air, Mac Studio, Mac Pro, kurs akcji, komputery, iphone 15 pro, iPhone 15, chip M2 Ultra, chip M2 Pro, Apple  Apple, gigant technologiczny, ujawnił datę ogłoszenia swoich wyników finansowych za trzeci kwartał roku fiskalnego 2023. Nastąpi to już w przyszłym miesiącu. logo apple

Co więcej, chociaż Apple zapewne nie ujawni żadnych szczegółów na temat Vision Pro, konferencja telefoniczna może dostarczyć okazji do postawienia pytań dotyczących prognoz dotyczących wysyłek tego nadchodzącego zestawu słuchawkowego. Każda informacja na ten temat z pewnością wywoła zainteresowanie na rynku.

W trakcie spotkania z analitykami, które odbędzie się przed zaplanowaną na wrzesień prezentacją iPhone 15 i iPhone 15 Pro, firma może zdecydować się na zarysowanie oczekiwań dotyczących kolejnego modelu. Jaki wpływ mogą mieć te nowe smartfony na przyszłe wyniki finansowe korporacji?

Należy również podkreślić, że to spotkanie będzie pierwszym od momentu, kiedy wartość rynkowa Apple przekroczyła niezwykły próg 3 bilionów dolarów. Czy kurs akcji firmy utrzyma się na tym historycznym poziomie do sierpnia? To pytanie z pewnością będzie wisieć w powietrzu podczas nadchodzącej konferencji.

Wielu obserwatorów branży z niecierpliwością oczekuje na nadchodzące wyniki finansowe Apple. Zarówno nowe produkty, jak i możliwe wskazówki dotyczące przyszłych strategii mogą zdecydować o kierunku, w jakim zmierza ta globalna potęga technologiczna. 3 sierpnia 2023 roku okaże się kluczowym dniem dla wszystkich zainteresowanych losami Apple.

A co wy o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub na naszym Twitterze. Link znajdziecie na górze strony.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 103

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top