AirPods 3

AirPods 3 i nowy iPad Pro są gotowe do wysyłki

Renomowany chiński informator, Kang, poinformował na Weibo, że AirPods trzeciej generacji i zaktualizowany iPad Pro są gotowe do wysyłki.

Według najnowszych poufnych informacji Apple zaprzestanie w tym miesiącu produkcji obecnej generacji AirPods. Oprócz tego mówi się, że w tym roku firma będzie sprzedawać więcej 12,9-calowych iPadów Pro niż 11-calowych modeli, ponieważ większe tablety otrzymają co najmniej jedną ?ekskluzywną? funkcję.

AirPods 3 i iPad Pro gotowe do wysyłki

AirPods 3 i nowy iPad Pro są gotowe do wysyłki polecane, ciekawostki Wysyłka, iPad Pro, AirPods 3, 2021  Renomowany chiński informator, Kang, poinformował na Weibo, że AirPods trzeciej generacji i zaktualizowany iPad Pro są gotowe do wysyłki. iPadPro 5G

Wcześniej kilka źródeł, w tym Min-Chi Kuo i Mark Gourmet, mówiło, że nadchodzący 12,9-calowy iPad Pro otrzyma wyświetlacz mini-LED. Zapewne będzie to jego przewaga nad 11-calowym modelem. Oczekuje się również, że nowy iPad Pro otrzyma szybszy chip A14X i obsługę sieci 5G.

Nowe gadżety: AirPods, iPad Pro, AirTags i Apple TV mają zostać zaprezentowane podczas wiosennej premiery, która odbędzie się w formie wirtualnej we wtorek 23 marca.

iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 3

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top