Mac Studio 2. generacji

Apple nie wypuści Mac Studio 2. generacji

Wygląda na to, że Apple nie wypuści komputera Mac Studio 2. generacji z czipem M2 Ultra – informuje o tym dziennikarz Mark Gurman z Bloomberga.

Apple Mac Studio jest luksusowym komputerem stacjonarnym firmy Apple, zaprojektowanym dla profesjonalistów w dziedzinie grafiki, muzyki i filmu. Jego sercem jest szybki procesor i potężna grafika, które pozwalają na bezproblemowe wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań. W połączeniu z przestronną pamięcią i pojemną przestrzenią dyskową, Mac Studio jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów potrzebujących wydajności i jakości. Jednak jego wysoka cena może być barierą dla niektórych użytkowników.

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu “Power On” Gurman wyjaśnił, że ponieważ nadchodzący Mac Pro będzie miał bardzo podobną funkcjonalność do Mac Studio, Apple może poczekać z modernizacją komputera do czasu premiery chipów z serii M3 lub M4, albo po prostu zdecydować się na wycofanie produktu ze swojej oferty.

Apple nie wypuści Mac Studio 2. generacji ciekawostki Mac Studio 2. generacji  Wygląda na to, że Apple nie wypuści komputera Mac Studio 2. generacji z czipem M2 Ultra - informuje o tym dziennikarz Mark Gurman z Bloomberga. macstudio 2 1

Nie spodziewam się, aby w najbliższym czasie pojawił się nowy model. Kolejny Mac Pro ma bardzo podobną funkcjonalność do powyższej maszyny i będzie napędzany przez układ M2 Ultra zamiast M1 Ultra. Nie miałoby więc sensu, aby Apple oferowało jednocześnie Mac Studio M2 Ultra i Mac Pro M2 Ultra. Bardziej prawdopodobne jest to, że firma albo nie wypuści żadnych nowych modeli, albo poczeka do czasu wygenerowania układów M3 lub M4. W tym momencie firma być może będzie w stanie lepiej odróżnić Mac Studio od Mac Pro.

Do tej pory nie słyszeliśmy nic o nowym modelu Mac Studio, więc ostatnie wypowiedzi Gurmana potwierdzają, że firma z Cupertino nie ma w planach wydania nowej wersji generacji tego właśnie komputera w 2023 roku.

A jakie jest Twoje zdanie w tym temacie? Uważasz, że firma Apple wypuści 2. generację tego potężnego i mega drogiego komputera? Jeśli tak to kiedy? Daj znam koniecznie znać w komentarzach. jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii na ten temat.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top