macbookpro2023

Apple nieumyślnie potwierdziło, że premiera nowych MacBooków Pro miała odbyć się w zeszłym roku

Kilkumiesięczne oczekiwanie na nowe MacBooki Pro i Maca mini wreszcie dobiegło końca. Kalifornijski gigant wczoraj po południu zaprezentował światu swoje nowe komputery.

Zarówno nowy Macy mini, jak i MacBook Pro to niezwykle ciekawe urządzenia, zarówno pod względem ceny, jak i wydajności. Być może jeszcze ciekawsze jest jednak to, że urządzenia miały zostać zaprezentowane pod koniec zeszłego roku, jak kilka miesięcy temu twierdziły praktycznie wszystkie wiarygodne źródła. Przynajmniej wynika to z adresu URL filmu, który Apple przesłało na swoją oficjalną stronę internetową. Możecie to zobaczyć na zrzucie ekranu poniżej.

Apple nieumyślnie potwierdziło, że premiera nowych MacBooków Pro miała odbyć się w zeszłym roku ciekawostki MacBook Pro 2023, Mac mini 2023  Kilkumiesięczne oczekiwanie na nowe MacBooki Pro i Maca mini wreszcie dobiegło końca. Kalifornijski gigant wczoraj po południu zaprezentował światu swoje nowe komputery. strona 1

Wyraźnie widać, że w adresie URL znajduje się  rok 2022 co oznacza, że ​​film został przesłany na stronę Apple w zeszłym roku. A ponieważ według wielu spekulacji nowe Maki miały zostać zaprezentowane pod koniec 2022 roku w formie komunikatów prasowych, url można w dużej mierze traktować jako potwierdzenie słów przecieków i analityków o tym, że że Apple miał spore problemy z produkcją nowych produktów, zwłaszcza procesorów do nich, przez co był zmuszony kilkukrotnie przekładać ich ujawnienie. Na szczęście wszystko zostało rozwiązane.

Więcej na temat nowych produktów możecie przeczytać klikając w linki poniżej.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top