Apple publikuje nowy dokument o zarządzaniu danymi osobowymi na iPhone, iPad, Mac i Apple Watch polecane, ciekawostki prywatność, iPhone, iPad  Firma Apple opublikowała nowy dokument, który zawiera szczegółowe wskazówki o zarządzaniu danymi i informacjami na urządzeniach iPhone, iPad, Apple Watch i Mac. prywatnosc

Apple publikuje nowy dokument o zarządzaniu danymi osobowymi na iPhone, iPad, Mac i Apple Watch

Firma Apple opublikowała nowy dokument, który zawiera szczegółowe wskazówki o zarządzaniu danymi i informacjami na urządzeniach iPhone, iPad, Apple Watch i Mac.

Nowy dokument zatytułowany jest ?Dostęp do danych i urządzeń, gdy bezpieczeństwo osobiste jest zagrożone?.

Firma twierdzi, że celem tego nowego podręcznika jest ?pomoc w identyfikacji zagrożeń i przeprowadzeniu Cię przez kolejne kroki, które pomogą uczynić technologię, na której polegasz, tak prywatną i bezpieczną, jak chcesz?.

Firma wyjaśnia, że ??jej urządzenia ułatwiają łączenie i udostępnianie danych innym użytkownikom, znajomym i rodzinie, ale istnieją scenariusze, w których trzeba cofnąć wcześniej przyznany dostęp do takich rzeczy, jak dane o lokalizacji, zdjęcia i nie tylko.

Apple publikuje nowy dokument o zarządzaniu danymi osobowymi na iPhone, iPad, Mac i Apple Watch polecane, ciekawostki prywatność, iPhone, iPad  Firma Apple opublikowała nowy dokument, który zawiera szczegółowe wskazówki o zarządzaniu danymi i informacjami na urządzeniach iPhone, iPad, Apple Watch i Mac. Ustawienia

Sam dokument, który ma aż 20 stron zawiera szczegółowe informacje na temat zarządzania udostępnianiem lokalizacji, korzystania z aplikacji Lokalizator, ochrony naszego Apple ID, konfigurowania lub zarządzania udostępnianiem rodziny i wiele więcej.


Szkła i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Najnowsze systemy Apple

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry