AirPods

Apple udostępnia nowe oprogramowanie dla Beats Studio Buds i nowe bety dla AirPods

Wczoraj w godzinach wieczornych Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla słuchawek Beats Studio Buds, oraz nową betę dla AirPods, AirPods Pro i AirPods Max.

Pochodzące z ostatniego release’u, oznaczenie 10M4372, jest teraz dostępne dla użytkowników bezprzewodowych słuchawek Beats Studio Buds. Dodatkowo, deweloperzy mają możliwość pobrania beta wersji oprogramowania 6A5262d dla słuchawek AirPods. Aktualizacja 5E135, która została wprowadzona w maju, jest na chwilę obecną najnowszą wersją dostępną dla szerszego grona użytkowników.

Apple udostępnia nowe oprogramowanie dla Beats Studio Buds i nowe bety dla AirPods ciekawostki oprogramowanie beta, AirPods  Wczoraj w godzinach wieczornych Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla słuchawek Beats Studio Buds, oraz nową betę dla AirPods, AirPods Pro i AirPods Max. airpods 1 firmware

Zaktualizowane oprogramowanie dla słuchawek Beats Studio Buds wnosi szereg usprawnień związanych z bezpieczeństwem, podnosząc tym samym poziom ochrony dla użytkowników. Z kolei najnowsza beta wersja dla słuchawek AirPods, AirPods Pro i AirPods Max wdraża szereg nowości funkcjonalnych, w tym rozpoznawanie konwersacji, co ma na celu poprawę jakości interakcji z tymi urządzeniami.

Ciekawe jest to, że proces aktualizacji dla Beats Studio Buds jest całkowicie automatyczny, nie wymaga więc od użytkowników ręcznego przeprowadzenia tego procesu. Zaleca się jednak, aby podczas aktualizacji słuchawki były naładowane i znajdowały się w zasięgu iPhone’a. Na platformie iOS w ustawieniach możemy zweryfikować, czy na naszych słuchawkach jest już zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania udając się do ustawień słuchawek.

Przypomina to, jak ważne jest ciągłe doskonalenie produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Aktualizacje takie jak te pokazują, że Apple jest zaangażowane w ciągłą innowację i poprawę swoich produktów, zawsze stawiając na pierwszym miejscu doświadczenia swoich użytkowników. Ta najnowsza aktualizacja i beta wersja to doskonały przykład tego zaangażowania, wprowadzając nowe funkcje i usprawnienia, które z pewnością przyczynią się do jeszcze lepszego korzystania z tych zaawansowanych urządzeń.

Przypominamy również, że wczoraj do deweloperów trafiły poprawione trzecie już bety systemów iOS 17 oraz iPadOS 17. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w ten link.

A czy ty już wykonałeś aktualizację swoich słuchawek? Daj nam koniecznie znać w komentarzach poniżej lub na naszym koncie na Twitterze. Link do profilu znajdziecie na górze strony.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 122

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top