monterey

Apple wypuszcza drugą betę macOS 12.1 Monterey

Firma Apple udostępniła dziś deweloperom także drugą wersję beta najnowszego systemu dla komputerów Mak macOS 12.1 Monterey. Co się zmieniło?

W drugiej becie jak wynika z oficjalnej listy zmian nie ma zbyt wiele nowości. Najnowsza deweloperska beta skupia się jedynie na poprawkach błędów, które zostały z nalezione w poprzednim oprogramowaniu dla komputerów Mac.

Apple wypuszcza drugą betę macOS 12.1 Monterey ciekawostki macOS 12.1 Monterey, macOS 12.1, co nowego w macOS 12.1 Monterey  Firma Apple udostępniła dziś deweloperom także drugą wersję beta najnowszego systemu dla komputerów Mak macOS 12.1 Monterey. Co się zmieniło? monterey

Więcej informacji na temat macOS 12 Monterey możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Dla przypomnienia dodamy, że w ‌macOS Monterey‌ 12.1 wprowadza funkcję SharePlay na komputery Mac. SharePlay to nowa funkcja, która umożliwia oglądanie telewizji, słuchanie muzyki i granie w gry z przyjaciółmi i członkami rodziny przez FaceTime . Więcej na ten temat poniżej.

Kiedy Apple wypuści finalną wersję macOS 12.1? Tego niestety nie wiemy, ale oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top