morningshow

Apple wypuszcza zwiastun trzeciego sezonu „The Morning Show”

Firma Apple udostępniła na swoim YouTube zwiastun nadchodzącego trzeciego już sezonu ich znakomitego serialu „The Morning Show”. 

Widzowie na całym świecie z niecierpliwością czekają na dalsze losy bohaterów, które zostaną przedstawione na platformie streamingowej Apple TV+ od 13 września 2023 r. W rolach głównych ponownie zobaczymy Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, które równocześnie pełnią role producentów wykonawczych tego utalentowanego projektu.

Trzeci sezon „The Morning Show” przynosi nowe wyzwania i zagrożenia dla telewizyjnej sieci UBA, której przyszłość jest stawiana pod znakiem zapytania. Otwarte lojalności i przywiązania są testowane do granic możliwości, gdy potężna korporacja technologiczna zaczyna manifestować swoje zainteresowanie w UBA. W wyniku tego powstają nieprzewidziane sojusze, osobiście utrzymane prawdy stają się narzędziem w ręku, a każdy bohater zostaje zmuszony do skonfrontowania się z podstawowymi wartościami, które są dla nich najważniejsze – zarówno w świecie profesjonalnym jak i prywatnym.

Zwiastun sezonu trzeciego pokazuje, że oprócz Witherspoon i Aniston, w obsadzie znajdziemy wiele znanych twarzy. Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman i Greta Lee to tylko niektórzy z nich. Co więcej, pojawią się nowe gwiazdy – Jon Hamm i Nicole Beharie, które wzbogacą grono aktorów, a do obsady powróci również ceniona aktorka Julianna Margulies.

Za reżyserię i produkcję „The Morning Show” odpowiada Mimi Leder, natomiast Charlotte Stoudt wciela się w rolę showrunnera i producenta wykonawczego. Ten wyjątkowy serial zdobył już wiele nagród, w tym Emmy, SAG i Critics Choice Award, a dodatkowo otrzymał przedwczesne zielone światło na produkcję czwartego sezonu.

Za produkcję serialu odpowiada studio Media Res, a wśród producentów wykonawczych znajdują się Michael Ellenberg, reprezentujący Media Res, oraz Jennifer Aniston i Kristin Hahn ze strony Echo Films. Reese Witherspoon i Lauren Neustadter reprezentują Hello Sunshine. W całym tym zespole Mimi Leder pełni również rolę producenta wykonawczego i reżysera.

Nowa, dziesięcioodcinkowa odsłona „The Morning Show” zadebiutuje na Apple TV+ w środę, 13 września 2023 roku, z premierą pierwszych dwóch odcinków. Następnie nowe odcinki będą ukazywały się co tydzień aż do 8 listopada 2023 roku. Wszyscy zainteresowani powinni szukać najnowszego zwiastuna na stronach internetowych Apple lub na ich kanałach w mediach społecznościowych.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top