Apple zezwoliło na używanie i zapisywanie haseł iCloud w Google Chrome na Windows polecane, ciekawostki Windows, iCloud Password dla Chrome, iCloud Password, download, Chrome, Apple  Firma Apple wykonała ważny historyczny krok - teraz hasła iCloud można łatwo zapisywać i używać nie tylko na macOS, ale także na komputerach z systemem Windows w przeglądarce Chrome. iCloud

Apple zezwoliło na używanie i zapisywanie haseł iCloud w Google Chrome na Windows

Firma Apple wykonała ważny historyczny krok – teraz hasła iCloud można łatwo zapisywać i używać nie tylko na macOS, ale także na komputerach z systemem Windows w przeglądarce Chrome.

Jest to możliwe dzięki rozszerzeniu iCloud Password dla Chrome. Rozszerzenie umożliwia użytkownikom systemu Windows używanie tych samych haseł utworzonych na urządzeniu Apple za pośrednictwem przeglądarki Safari w przeglądarce Chrome.

Po zaktualizowaniu iCloud dla Windows do wersji 12.0, użytkownicy znajdą nową sekcję ?Hasła? na liście dostępnych usług. Po kliknięciu ?Zastosuj? otworzy się okno dialogowe umożliwiające pobranie narzędzia w przeglądarce Chrome.

Apple zezwoliło na używanie i zapisywanie haseł iCloud w Google Chrome na Windows polecane, ciekawostki Windows, iCloud Password dla Chrome, iCloud Password, download, Chrome, Apple  Firma Apple wykonała ważny historyczny krok - teraz hasła iCloud można łatwo zapisywać i używać nie tylko na macOS, ale także na komputerach z systemem Windows w przeglądarce Chrome. 1@2x

iCloud Password to rozszerzenie przeglądarki Chrome dla użytkowników systemu Windows, które umożliwia korzystanie z tych samych bezpiecznych haseł Safari, które tworzysz na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac podczas odwiedzania witryn internetowych w Chrome na komputerze z systemem Windows. Ponadto hasło iCloud zapisuje każde nowe hasło utworzone w Chrome w pęku kluczy iCloud, udostępniając je na urządzeniach Apple.

Rozszerzenie możecie pobrać z tego linku.


Najnowsze systemy

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry