ios17beta1

Apple zmienia zasady. Najnowsze bety systemów dostępne za darmo dla wszystkich!

Firma Apple niedawno ogłosiła zmiany w dostępie do wersji beta swoich systemów operacyjnych, takich jak iOS 17, iPadOS 17 i macOS Sonomoa.

Dotychczas, jedynie płatni członkowie programu Apple Developer mieli możliwość pobierania wersji beta za 99 dolarów rocznie. Jednak wraz z najnowszymi aktualizacjami, Apple postanowiło rozszerzyć ten dostęp na szerszą grupę użytkowników.

Teraz każdy, kto posiada Apple ID, może zarejestrować się w bezpłatnej wersji programu Apple Developer i uzyskać dostęp do wersji beta systemu operacyjnego. Nie trzeba już płacić żadnej opłaty rocznej, aby cieszyć się z tych ekskluzywnych funkcji. Wystarczy posiadać swoje Apple ID i zarejestrować się na stronie Apple Developer.

Najbardziej ekscytującym aspektem tych zmian jest to, że wersje beta systemów iOS 17, iPadOS 17 i macOS Sonoma są teraz dostępne dla każdego, kto zechce je wypróbować. Nie trzeba już czekać na publiczną wersję beta, aby zyskać dostęp do najnowszych funkcji i ulepszeń. Apple umożliwia teraz użytkownikom bezpośrednie pobieranie i instalowanie tych wersji beta na swoich urządzeniach.

iOS 17 beta dostępna za darmo dla programistów

Apple zmienia zasady. Najnowsze bety systemów dostępne za darmo dla wszystkich! ciekawostki testowanie, tester Apple, system macOS, system iPadOS, system iOS, przyszłość technologii, pobieranie, nowosci apple, najnowsze funkcje, innowacje, ekskluzywny dostęp, dostęp dla wszystkich, bezpłatne wersje beta, Apple ID, Apple Developer Program.  Firma Apple niedawno ogłosiła zmiany w dostępie do wersji beta swoich systemów operacyjnych, takich jak iOS 17, iPadOS 17 i macOS Sonomoa. ios17 2 1

Warto jednak pamiętać, że instalowanie wersji beta na swoim głównym urządzeniu może wiązać się z pewnymi ryzykami. Ponieważ są to wczesne wersje oprogramowania, mogą występować błędy, problemy z wydajnością lub niekompatybilności z niektórymi aplikacjami. Dlatego zaleca się, aby korzystać z wersji beta na drugim, testowym urządzeniu, aby uniknąć ewentualnych problemów na codziennym urządzeniu.

Decyzja Apple o udostępnieniu bezpłatnych wersji beta dla wszystkich użytkowników wynika z ich pragnienia lepszego monitorowania procesu instalacji i używania tych wersji. Wcześniej Apple próbowało zablokować dostęp do beta dla osób spoza programu Apple Developer, wymagając powiązanego konta z płatnym członkostwem. Teraz, dzięki skojarzeniu wersji beta z Apple ID, Apple będzie mogło śledzić, jak wiele osób instaluje te wersje i jakich błędów doświadczają.

To znaczące otwarcie dostępu do wersji beta systemów operacyjnych Apple jest świetną wiadomością dla wszystkich zainteresowanych programistów, entuzjastów technologii i osób, które chcą być na bieżąco z najnowszymi funkcjami i usprawnieniami. Apple stale rozwija swoje systemy operacyjne, a teraz każdy może aktywnie brać udział w testowaniu i udzielaniu informacji zwrotnej na temat tych wersji beta.

Wszystkie niezbędne informacje i szczegóły dotyczące rejestracji oraz pobierania wersji beta systemu operacyjnego można znaleźć na oficjalnej stronie Apple Developer. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tymi informacjami i cieszenia się z najnowszych innowacji, jakie firma Apple ma do zaoferowania poprzez wersje beta swoich systemów operacyjnych.

Co wy na to?

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 235

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top