jobs 1

Córka Steve’a Jobsa śmieje się z iPhone 14

Eva Jobs, czyli córka Stev’a Jobsa założyciela Apple opublikowała mema po zakończeniu prezentacji Apple, w którym wyśmiewa iPhone 14. Za co?

Chodzi o to, że iPhone 14 nie różni się od iPhone 13.

Córka Steve'a Jobsa śmieje się z iPhone 14 ciekawostki iPhone 14, eva jobs smieje sie z iphone 14, eva jobs  Eva Jobs, czyli córka Stev'a Jobsa założyciela Apple opublikowała mema po zakończeniu prezentacji Apple, w którym wyśmiewa iPhone 14. Za co? eva 1

Na zdjęciu mężczyzna w koszuli w kratę cieszy się z nowej, dokładnie tej samej koszuli. Obrazowi towarzyszy podpis: „Zmieniam iPhone’a 13 na iPhone’a 14 po dzisiejszej prezentacji Apple”. A jakie jest Wasze zdanie na temat serii iPhone 14? Dajcie znać w komentarzach.

Dla przypomnienia dodamy, że iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będzie można zamawiać w przedsprzedaży już dziś (9 września) od godziny 14 w Apple Store Online. Tydzień później, czyli 16 września smartfony trafią na półki sklepowe. Z iPhone 14 Plus jest nieco inaczej. Ten model będzie dostępny dopiero od 7 października. Polskie ceny najnowszych urządzeń znajdziecie tutaj – iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max – cena w Polsce.

Więcej na temat nowych produktów możecie przeczytać poniżej:

Ktoś z Was zdecydował się na zakup nowego telefonu Apple? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top