Do sprzedaży trafiają pierwsze powerbanki z MagSafe dla iPhone 12 / 12 Pro polecane, ciekawostki powerbank, magsafe, iPhone 12  Na rynku zaczynają pojawiać się pierwsze powerbanki obsługujące MagSafe. Dziś pokażemy Wam pierwsze z nich. Są to urządzenia firmy Charge Fast. PowerBank magsafe

Do sprzedaży trafiają pierwsze powerbanki z MagSafe dla iPhone 12 / 12 Pro

Na rynku zaczynają pojawiać się pierwsze powerbanki obsługujące MagSafe. Dziś pokażemy Wam pierwsze z nich. Są to urządzenia firmy Charge Fast.

Powerbanki wyprodukowane przez firmę Charge Fast są w stanie ładować iPhone?a za pośrednictwem technologii bezprzewodowej MagSafe z mocą 15 W. Urządzenia mają wbudowaną baterię o pojemności 5000 mAh i są ładowane przez USB-C.

Do sprzedaży trafiają pierwsze powerbanki z MagSafe dla iPhone 12 / 12 Pro polecane, ciekawostki powerbank, magsafe, iPhone 12  Na rynku zaczynają pojawiać się pierwsze powerbanki obsługujące MagSafe. Dziś pokażemy Wam pierwsze z nich. Są to urządzenia firmy Charge Fast. power bank magsafe 1

Podobnie jak portfel MagSafe, powerbank przypina się bezpośrednio z tyłu iPhone’a 12 lub na kompatybilnym etui. Gadżety dostępne są w trzech kolorach, niebieskim, zielonym i szarym.

Cena sprzedaży na oficjalnej stronie firmy to 89,99$, ale w tej chwili są one dostępne w promocji w cenie 44,99$.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry