Facebook pozbawił Apple niebieskiej plakietki weryfikacyjnej polecane, ciekawostki weryfikacja, Facebook, Apple  Sieć społecznościowa Facebook usunęła niebieską plakietkę weryfikacyjną z oficjalnego profilu Apple w odpowiedzi na nadchodzące zmiany w prywatności iPhone'a. FaceBook

Facebook pozbawił Apple niebieskiej plakietki weryfikacyjnej

Sieć społecznościowa Facebook usunęła niebieską plakietkę weryfikacyjną z oficjalnego profilu Apple w odpowiedzi na nadchodzące zmiany w prywatności iPhone’a.

Jak wiecie, od początku 2021 roku użytkownicy iOS 14 będą mogli przeglądać i zabraniać aplikacjom śledzenia ich w celach reklamowych.

Facebook pozbawił Apple niebieskiej plakietki weryfikacyjnej polecane, ciekawostki weryfikacja, Facebook, Apple  Sieć społecznościowa Facebook usunęła niebieską plakietkę weryfikacyjną z oficjalnego profilu Apple w odpowiedzi na nadchodzące zmiany w prywatności iPhone'a. facebook apple scaled

Ta innowacja ograniczy niektórym firmom, w tym Facebookowi, gromadzenie danych użytkowników w celu dostarczania spersonalizowanych reklam.

Konsultant ds. Mediów Matt Navarra zauważył, że niebieski znacznik zniknął ze strony Apple na Facebooku we wtorek rano – tydzień po tym, jak firma Marka Zuckerberga skrytykowała producenta iPhone’a za nadchodzące zmiany prywatności.

Prawie wszystkie główne marki, organizacje i gwiazdy otrzymują plakietkę weryfikacyjną potwierdzającą autentyczność tych kont.

Przedstawiciele Facebooka powiedzieli, że strona Apple nigdy nie została oficjalnie zweryfikowana, ponieważ administratorzy kont nie złożyli wniosku.

Co ciekawe, Apple nadal ma niebieski znacznik wyboru na Instagramie.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry