Dodatek BatteryLife z Cydii kompatybilny z iOS 11 cydia-i-jailbreak iOS 11, Cydia, BatteryLife  Za czasów korzystania z Jailbreak za każdym razem decydowałem się na instalację aplikacji BatteryLife. Dzięki niej miałem pełny wgląd w kondycję baterii, dodatkowe informacje i poprawne wyświetlanie % baterii. Bateria 1300x700

Dodatek BatteryLife z Cydii kompatybilny z iOS 11

Za czasów korzystania z Jailbreak za każdym razem decydowałem się na instalację aplikacji BatteryLife. Dzięki niej miałem pełny wgląd w kondycję baterii, dodatkowe informacje i poprawne wyświetlanie % baterii.

Do tej pory BatteryLife nie działało na iOS 11, ale aplikacja doczekała się aktualizacji dodającej wsparcie dla jak na razie najnowszej wersji iOS. Najnowsza wersja nie ma problemów z wyświetlaniem % naładowania baterii, pojemności, cykli ładowania, napięcia, temperatury i prądu rozładowania.

Dodatek BatteryLife z Cydii kompatybilny z iOS 11 cydia-i-jailbreak iOS 11, Cydia, BatteryLife  Za czasów korzystania z Jailbreak za każdym razem decydowałem się na instalację aplikacji BatteryLife. Dzięki niej miałem pełny wgląd w kondycję baterii, dodatkowe informacje i poprawne wyświetlanie % baterii. eIYbGSW

Dodano również nową funkcję, którą jest wyświetlanie temperatury baterii na pasku statusu, ale w tym momencie funkcja nie działa prawidłowo. To samo dotyczy poprawnego wyświetlania % naładowania baterii, ale wierzę, że z biegiem czasu obie funkcje zaczną działać prawidłowo.

Pamiętajcie, że aplikacja dostępna w Cydii ma dostęp do wszystkich danych i pokazuje je dokładniej w porównaniu do programu dostępnego w App Store.

BatteryLife to darmowa aplikacja, więc możecie ją pobrać bez konieczności jej zakupu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry