geekbench5

Geekbench 5 na iPhone i iPad dostępny za darmo

Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesora, pamięci RAM i baterii iUrządzeń.

Geekbench 5 to popularna aplikacja do benchmarkowania sprzętu. Jest to narzędzie, które pozwala użytkownikom mierzyć wydajność ich urządzenia i porównywać ją z innymi modelami. Aplikacja jest dostępna na wiele platform, takich jak macOS, Windows, iOS, Android i Linux.

Aplikacja wykorzystuje różne testy, aby ocenić wydajność sprzętu, takie jak testy jednostek centralnych (CPU) i testy zintegrowanego układu graficznego (GPU). Aplikacja uwzględnia również wiele różnych sytuacji użytkowych, takich jak obliczenia naukowe, kompresja danych i wiele innych, aby zapewnić pełny obraz wydajności urządzenia.

Jednym z głównych zalet Geekbench jest jego prostota. Aplikacja jest łatwa w użyciu i pozwala użytkownikom uzyskać wyniki benchmarków w kilka minut. Co więcej, wyniki są łatwo porównywalne, ponieważ aplikacja używa jednolitego skali punktowej dla wszystkich urządzeń.

Geekbench 5 na iPhone i iPad dostępny za darmo gry-i-aplikacje, ciekawostki Geekbench 5 za darmo, Geekbench 5 na iPhone, Geekbench 5 na iPad, Geekbench 5  Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesora, pamięci RAM i baterii iUrządzeń. geekbench4

Aplikacja  także zawiera bibliotekę wyników, w której użytkownicy mogą porównać wyniki swoich urządzeń z innymi modelem na rynku. Biblioteka ta jest aktualizowana regularnie i zawiera wyniki dla tysięcy różnych urządzeń. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, czy ich urządzenie jest wydajne w stosunku do innych na rynku.

Oprócz benchmarkowania sprzętu, Geekbench 5 także oferuje narzędzia do testowania wydajności systemu operacyjnego. Użytkownicy mogą sprawdzić, jak szybko ich system operacyjny wykonuje różne czynności, takie jak uruchamianie aplikacji, przeglądanie stron internetowych i wiele innych.

Aplikację możecie pobrać z App Store klikając w ten link. Spieszcie się, bo czas promocji jest ograniczony. Apkę jak podaliśmy w tytule  można instalować zarówno na iPhone jak i i iPad. Normalna cena bez promocji to 0,99 dolarów, czyli około 5 zł. Niby nie wiele, ale po co płacić skoro można pobrać i cieszyć się dostępem do aplikacji zupełnie za darmo. Gorąco polecamy!

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ciekawymi wpisami, które dodawaliśmy w ostatnich dniach na naszej stronie Znajdziecie je tradycyjnie poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top