homepod

HomePod + iPad + Apple TV = nowe urządzenie Apple?

Według informacji podanych przez analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wprowadzić na rynek nowy model HomePod, który będzie wyposażony w 7-calowy ekran.

Kuo sugeruje, że urządzenie to zostanie ogłoszone na początku 2024 roku i będzie miał zupełnie inny design niż obecny model HomePoda.

Główną różnicą między nowym a starym modelem będzie właśnie dodany wyświetlacz, który pozwoli na ściślejszą integrację z innymi produktami sprzętowymi Apple i oznaczy znaczącą zmianę w strategii inteligentnego domu firmy. Nowy HomePod z wbudowanym wyświetlaczem umożliwi użytkownikom kontrolowanie akcesoriów HomeKit, odtwarzanie wideo oraz obsługę połączeń FaceTime.

Pomysł na taki produkt nie jest nowy, ponieważ już na początku 2021 roku pojawiły się informacje, że Apple bada różne pomysły na produkty, które napędziłyby ekosystem inteligentnego domu. Bloomberg informował wtedy o urządzeniu podobnym do iPada, które można zamontować na ścianach, aby kontrolować akcesoria HomeKit, odtwarzać wideo i obsługiwać połączenia FaceTime.

HomePod + iPad + Apple TV = nowe urządzenie Apple? ciekawostki nowy homepod, HomePod z 7-calowym ekranem, HomePod 2024  Według informacji podanych przez analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wprowadzić na rynek nowy model HomePod, który będzie wyposażony w 7-calowy ekran. HomePod

Innym, bardziej ambitnym urządzeniem testowanym wewnętrznie w Apple jest urządzenie łączące funkcjonalność iPada, Apple TV i HomePoda. Pomysł byłby podobny do Amazon Echo Show, który jest w zasadzie tabletem dołączonym do głośnika z niestandardowym interfejsem do szybkich interakcji.

Nie jest jednak jasne, czy Kuo odnosi się do tego all-in-one urządzenia, czy też Apple planuje po prostu dodać zwykły wyświetlacz do obecnego formatu HomePod.

Wprowadzenie nowego HomePoda z wbudowanym wyświetlaczem byłoby z pewnością krokiem naprzód dla firmy Apple w dziedzinie inteligentnego domu. Pozwoliłoby to użytkownikom na jeszcze łatwiejsze kontrolowanie swoich urządzeń z jednego miejsca, a także pozwoliłoby na integrację z innymi produktami Apple, takimi jak iPady i Apple TV.

Jednak, jako że oficjalne ogłoszenie nowego produktu ma nastąpić dopiero na początku 2024 roku, pozostaje nam jedynie czekać i spekulować, jaka będzie dokładna funkcjonalność tego nowego HomePoda.

Co sądzicie o takim urządzeniu? Czy jest w ogóle potrzebne? Dajcie oczywiście znać w komentarzach jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top