gogle

Ile MacBooków, iPhone i Apple Watch można kupić za cenę gogli Apple Vision Pro?

Zastanawiacie się ile MacBooków, iPhone’ów i Apple Watch można kupić za cenę najnowszych gogli  Apple Vision Pro AR. Sprawdźmy!

Zaprezentowany na tegorocznym wydarzeniu WWDC 2023 zestaw gogli AR/VR, Vision Pro, wzbudził spore zainteresowanie, ale również niejednokrotnie wywołał zdziwienie ze względu na swoją wysoką cenę wynoszącą 3500 dolarów. Aby lepiej zrozumieć, jak dużo innych produktów Apple można by nabyć za tę samą kwotę, przeprowadzono ciekawe porównanie.

Na początek kilka słów o samych goglach.

Apple ogłosiło wprowadzenie swoich najnowszych gogli do rzeczywistości mieszanej – Vision Pro podczas konferencji WWDC 2023, która odbyła się kilka dni temu. To innowacyjne urządzenie zapewnia użytkownikom nowe doświadczenia wirtualne. Gogle Vision Pro wyposażone są w zaawansowany system operacyjny i trójwymiarowy interfejs, który umożliwia tworzenie aplikacji o dowolnej skali i umieszczanie ich w różnych miejscach. Dzięki technologii microLED i wyjątkowej jakości wideo, gogle Vision Pro oferują kinowe wrażenia w pełnej rozdzielczości 4K.

Ile MacBooków, iPhone i Apple Watch można kupić za cenę gogli Apple Vision Pro? ciekawostki wysoka cena, VR, Vision Pro, technologia, produkt, porównanie, MacBook, iPhone, inwestycja, gogle, funkcjonalność., cena, AR, Apple Watch, Apple  Zastanawiacie się ile MacBooków, iPhone'ów i Apple Watch można kupić za cenę najnowszych gogli  Apple Vision Pro AR. Sprawdźmy! v3

Unikalne cechy gogli Vision Pro obejmują możliwość sterowania za pomocą oczu, rąk i głosu, co umożliwia interakcję z wirtualnym światem. Dodatkowo, funkcja “EyeSight” pozwala użytkownikom udostępniać swoje wrażenia z innymi, dzięki wizualizacji oczu i mimiki na zewnętrznym wyświetlaczu. Gogle Vision Pro są także kompatybilne z różnymi urządzeniami peryferyjnymi Apple, zapewniając pełną integrację w ekosystemie firmy.

Dźwięk przestrzenny i zaawansowany system audio ray tracing podnoszą jakość dźwięku.Ponadto, gogle Vision Pro są zasilane przez układ M2 i wykorzystują technologię microLED, co gwarantuje wydajność i wysoką jakość obrazu. Wprowadzenie tych gogli może być rewolucyjnym krokiem w dziedzinie rzeczywistości mieszanej, oferując użytkownikom nową erę “obliczeń przestrzennych” i innowacyjne doświadczenia. Wróćmy jednak do tematu.

Ile MacBooków, iPhone i Apple Watch można kupić za cenę gogli Apple Vision Pro?

Jeśli spojrzymy na MacBooki, popularne i wydajne laptopy firmy Apple, to za cenę Vision Pro można zakupić aż trzy nowe MacBooki Air 13″ z potężnym układem M2. To imponująca oferta, która przyciąga uwagę osób potrzebujących wydajnego i przenośnego komputera. Wyobraź sobie, ile możesz zyskać, mając pod ręką trzy nowoczesne MacBooki, które będą idealne do pracy, rozrywki i twórczości.

Ile MacBooków, iPhone i Apple Watch można kupić za cenę gogli Apple Vision Pro? ciekawostki wysoka cena, VR, Vision Pro, technologia, produkt, porównanie, MacBook, iPhone, inwestycja, gogle, funkcjonalność., cena, AR, Apple Watch, Apple  Zastanawiacie się ile MacBooków, iPhone'ów i Apple Watch można kupić za cenę najnowszych gogli  Apple Vision Pro AR. Sprawdźmy! iPhone14 6

Jeśli jesteś miłośnikiem iPhone’a, to za 3500 dolarów możesz zakupić aż cztery zupełnie nowe iPhone’y 14. Jeśli natomiast skupimy się na Apple Watch, popularnych inteligentnych zegarkach marki Apple, to za tę samą kwotę można nabyć wiele różnych modeli. Ilość zależy od wybranego modelu, ale łatwo można zakupić kilka sztuk Apple Watch.

Warto jednak zauważyć, że porównując cenę Vision Pro do innych produktów Apple, a także do konkurencyjnych urządzeń, możemy dostrzec pewne różnice. Na przykład, porównując Vision Pro do nadchodzącego Oculus Quest 3, który jest niemal identyczny funkcjonalnie, cena zestawu Apple wydaje się być siedmiokrotnie wyższa. Oculus Quest 3 oferuje podobne możliwości wirtualnej rzeczywistości i rozrywki za znacznie niższą cenę, wynoszącą jedynie 500 dolarów.

Jak zatem widzicie cena zestawu Vision Pro może wydawać się wysoka, szczególnie w porównaniu do innych produktów Apple oraz konkurencyjnych urządzeń. Przy 3500 dolarach można nabyć trzy nowe MacBooki Air, cztery iPhone’y 14 lub wiele różnych modeli Apple Watcha. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad swoimi potrzebami i priorytetami, zanim zdecydujemy się na inwestycję w ten innowacyjny, ale kosztowny zestaw gogli AR/VR.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 123

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top