klawiatura

Apple poprawia autokorektę w iOS 17

Jedną z najważniejszych nowości, o której jeszcze nie wspomnieliśmy, a która pojawiła się wraz z tą aktualizacją iOS 17, jest ulepszona funkcja autokorekty.

Według informacji udostępnionych przez Apple, iOS 17 zawiera najnowocześniejszy model językowy do przewidywania słów, który znacząco poprawia autokorektę na iPhone. Teraz każdego razu, gdy piszesz, maszynowe uczenie na urządzeniu inteligentnie koryguje błędy z niespotykaną dokładnością. Ta nowa autokorekta działa jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, eliminując irytujące literówki i nieprawidłowe słowa.

Jednym z najciekawszych aspektów nowej autokorekty w iOS 17 są podpowiedzi dotyczące tekstu, które otrzymujesz podczas pisania. Teraz, gdy wpisujesz tekst, iPhone sugeruje odpowiednie słowa lub całe zdania, które możesz dodać jednym dotknięciem spacji. To znacznie przyspiesza proces pisania i pomaga uniknąć błędów ortograficznych i gramatycznych.

Funkcja Autokorekty w iOS 17 została oparta na potężnym Transformer Language Model, który jest rodzajem zaawansowanego modelu uczenia maszynowego. Dzięki niemu autokorekta działa jeszcze bardziej precyzyjnie i dokładnie. Model ten analizuje kontekst i kontynuuje zdanie, zapewniając Ci odpowiednie sugestie, które idealnie pasują do kontekstu tekstu, który piszesz. To nie tylko przyspiesza pisanie, ale także poprawia jakość komunikacji.

Ulepszona autokorekta w iOS 17

Apple poprawia autokorektę w iOS 17 ciekawostki ulepszenia, uczenie maszynowe, Transformer Language Model, szybkość, sugestie, precyzja, piszący, kontrola, komfort, iPhone, iOS 17, interfejs, gramatyka, Autokorekta, Apple  Jedną z najważniejszych nowości, o której jeszcze nie wspomnieliśmy, a która pojawiła się wraz z tą aktualizacją iOS 17, jest ulepszona funkcja autokorekty. autokorekta 1

Interfejs Autokorekty również został znacząco usprawniony w systemie iOS 17, aby korzystanie z niego było jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne. Teraz, gdy autokorekta wprowadza zmiany w Twoim tekście, zmodyfikowane słowo jest podkreślone, abyś mógł łatwo zidentyfikować, które wyrazy zostały skorygowane. Jeśli jednak autokorekta przypadkowo wprowadziła nieodpowiednią korektę, wystarczy dotknąć podkreślenia, a pojawi się oryginalne słowo, które wpisałeś. To daje Ci pełną kontrolę nad swoim tekstem i umożliwia szybką poprawę błędów.

Jak zatem widzicie, wprowadzenie iOS 17 przez Apple przyniosło znaczne usprawnienia także w funkcji autokorekty. Dzięki najnowocześniejszemu modelowi językowemu i inteligentnym sugestiom, pisanie na iPhone jest teraz bardziej precyzyjne, szybsze i wygodniejsze. Poprawiony interfejs umożliwia łatwe zarządzanie korektami, a elastyczność ustawień pozwala dostosować autokorektę do swoich potrzeb. To kolejny krok Apple w dążeniu do doskonałości w obszarze użytkowania swoich urządzeń i zapewnienia najlepszego możliwego doświadczenia pisania na iPhone’ach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 185

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top