iOS 15.4 beta 3 wprowadza nowe funkcje w aplikacji Podcast ciekawostki nowosci w iOS 15.4 beta 3, iOS 15.4 beta 3, co nowego w iOS 15.4 beta 3   iOS 15.4 wprowadza kilka nowych funkcji do systemu m.in. możliwość odblokowania iPhone w masce bez Apple. Watch. Jak się okazuje zmiany znajdują się także w iOS 15.4 beta 3 w aplikacji Podcasts. podcasty

iOS 15.4 beta 3 wprowadza nowe funkcje w aplikacji Podcast

 iOS 15.4 wprowadza kilka nowych funkcji do systemu m.in. możliwość odblokowania iPhone w masce bez Apple. Watch. Jak się okazuje zmiany znajdują się także w iOS 15.4 beta 3 w aplikacji Podcasts.

Konkretnie, możemy teraz filtrować odcinki według sezonów, pobranych odcinków i nie tylko. Po wybraniu podcastu, będziemy mogli filtrować odcinki według odtwarzanych, nie odtwarzanych, pobranych lub zapisanych. Możesz uzyskać dostęp do filtrów poprzez dotknięcie przycisku “Odcinek” lub “Zobacz wszystko”, który pokazuje listę wszystkich opcji sortowania.

iOS 15.4 beta 3 wprowadza nowe funkcje w aplikacji Podcast ciekawostki nowosci w iOS 15.4 beta 3, iOS 15.4 beta 3, co nowego w iOS 15.4 beta 3   iOS 15.4 wprowadza kilka nowych funkcji do systemu m.in. możliwość odblokowania iPhone w masce bez Apple. Watch. Jak się okazuje zmiany znajdują się także w iOS 15.4 beta 3 w aplikacji Podcasts. podcast 1

Ale to nie wszystko. W 2017 roku Apple dodało wsparcie dla sezonów w Podcastach z iOS 11, dzięki czemu twórcy mogą zaznaczyć, które odcinki są częścią każdego sezonu. Teraz, dzięki iOS 15.4, użytkownicy mogą wreszcie filtrować odcinki według konkretnego sezonu, zamiast widzieć je wszystkie razem na tej samej liście.

Po uaktualnieniu do najnowszej wersji systemu iOS zobaczysz też ekran “Co nowego”, na którym opisane są wszystkie te nowe funkcje.

Wreszcie, wewnętrzne pliki z iOS 15.4 beta 3 sugerują, że Apple pracuje nad nową opcją sortowania utworów według daty wydania na Apple Music, ale funkcja nie jest jeszcze dostępna dla użytkowników.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top