iOS 15 zmieni nieco wygląd ikon i wprowadzi nowe widgety polecane, ciekawostki premiera iOS 15, nowości w iOS 15, Nowości, kiedy iOS 15, iOS 15, co nowego w iOS 15, co nowego  Tegoroczna wersja iOS 15 zmieni nieco wygląd ikon i doda nowe widgety. Informuje o tym ihacktu, czyli informator, który w przeszłości kilka już razy podawał wiarygodne informacje na temat zmian jakie planuje Apple. iOS15 4

iOS 15 zmieni nieco wygląd ikon i wprowadzi nowe widgety

Tegoroczna wersja iOS 15 zmieni nieco wygląd ikon i doda nowe widgety. Informuje o tym ihacktu, czyli informator, który w przeszłości kilka już razy podawał wiarygodne informacje na temat zmian jakie planuje Apple.

Jeśli chodzi o ikony to zmiana nie będzie jakaś ogromna, a bardziej kosmetyczna. Zdaniem informatora w najnowszej wersji iOS 15 przyjęty zostanie styl, który już znamy, czyli ten z macOS Big Sur. Do prostego płaskiego projektu ikon dołączą cienie, które zwiększą wrażenie trójwymiarowości.

Nowości w iOS 15

iOS 15 zmieni nieco wygląd ikon i wprowadzi nowe widgety polecane, ciekawostki premiera iOS 15, nowości w iOS 15, Nowości, kiedy iOS 15, iOS 15, co nowego w iOS 15, co nowego  Tegoroczna wersja iOS 15 zmieni nieco wygląd ikon i doda nowe widgety. Informuje o tym ihacktu, czyli informator, który w przeszłości kilka już razy podawał wiarygodne informacje na temat zmian jakie planuje Apple. ikony iOS15

Oprócz niewielkich zmian w wyglądzie ikon w systemie iOS 15 pojawią się także nowe systemowe widgety. Jeden z nich pozwoli użytkownikowi śledzić ruch internetowy (w podobny sposób, jak to się dzieje po zainstalowaniu CPU-x), a kolejny pozwoli w jakimś stopniu na interakcję z aparatem.

Oficjalna prezentacja iOS 15 obędzie się we wrześniu.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry