homekit

iOS 16.4 przywraca nową architekturę HomeKit

iOS 16.4 beta 1 czyli najnowszy system firmy Apple, który został wydany w dniu wczorajszym przywraca nową architekturę HomeKit.

Wprowadzenie nowej architektury aplikacji Home wraz z iOS 16.2, mimo dobrych intencji, nie przyniosło użytkownikom spodziewanych korzyści, a wręcz przeciwnie, spowodowało u niektórych wiele problemów z akcesoriami HomeKit. Apple szybko wycofało tę funkcję, aby rozwiązać problemy z zgodnością z akcesoriami i poprawić stabilność systemu.

Jednakże, Apple nie porzuciło idei ulepszania wrażeń z korzystania z akcesoriów HomeKit i postanowiło ponownie wprowadzić nową architekturę aplikacji Home w iOS 16.4.

Nowa architektura aplikacji Home ma na celu poprawę wydajności i niezawodności korzystania z akcesoriów HomeKit. Apple twierdzi, że ta nowa architektura pozwala aplikacji Home działać szybciej i płynniej, a także zwiększa stabilność połączenia z akcesoriami HomeKit.

iOS 16.4 przywraca nową architekturę HomeKit

iOS 16.4 przywraca nową architekturę HomeKit ciekawostki nowa architektura HomeKit w iOS 16.4, iOS 16.4  iOS 16.4 beta 1 czyli najnowszy system firmy Apple, który został wydany w dniu wczorajszym przywraca nową architekturę HomeKit. homekit

Aby skorzystać z nowej architektury aplikacji Home w iOS 16.4, użytkownicy muszą dokonać aktualizacji wszystkich swoich urządzeń Apple na najnowszą wersję systemu operacyjnego, zarejestrowaną na koncie iCloud. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach, starsze urządzenia Apple mogą nie być zgodne z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych i nie będą w stanie skorzystać z nowej architektury aplikacji Home.

Jeśli decydujesz się na aktualizację do iOS 16.4 i chcesz przetestować nową architekturę aplikacji Home, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z informacjami dotyczącymi zmian i ograniczeń, które towarzyszą wprowadzeniu nowej architektury. Wcześniej, po wprowadzeniu nowej architektury aplikacji Home w iOS 16.2, wiele osób doświadczyło problemów z akcesoriami HomeKit, takich jak utknięcie w stanie “aktualizacji” lub “konfiguracji”, a nawet całkowite zniknięcie akcesoriów z aplikacji Home.

Z uwagi na to, że iOS 16.4 wciąż jest w fazie beta, nie ma gwarancji, że nowa architektura zostanie wprowadzona wraz z oficjalnym wydaniem aktualizacji. Dlatego, jeśli używasz akcesoriów HomeKit, należy zachować ostrożność i dokładnie przemyśleć swoją decyzję o aktualizacji do iOS 16.4.

Co o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top