ios17beta6

iOS 17 beta 6 – wszystkie zmiany i nowości

W najnowszej wersji testowej systemu iOS – iOS 17 beta 6, Apple wprowadziło kilka zmian mających na celu poprawę doświadczenia użytkownika.

Niektóre z tych modyfikacji są subtelne, ale warto zwrócić na nie uwagę. Przyjrzyjmy się najbardziej znaczącym aktualizacjom.

Zmiany i nowości w iOS 17 beta 6

iOS 17 beta 6 - wszystkie zmiany i nowości ciekawostki nowości i zmiany w systemie iOS 17 beta 6, iPadOS 17 beta 6, iOS 17 beta 6  W najnowszej wersji testowej systemu iOS - iOS 17 beta 6, Apple wprowadziło kilka zmian mających na celu poprawę doświadczenia użytkownika. iOS17 5

  • Interakcja z interfejsem: Firma Apple, słynąca z dbałości o szczegóły, po raz kolejny dostosowuje się do potrzeb użytkowników. W wersji beta 6 przywrócono przycisk zakończenia połączenia w aplikacji Telefon na swoje pierwotne miejsce – środek ekranu. Było to odpowiedzią na liczne głosy krytyki dotyczące wcześniejszej decyzji o przesunięciu tego przycisku w bok.
  • Udoskonalenia w komunikacji: Aplikacja Wiadomości przeszła drobną, lecz istotną zmianę. Dłuższe przyciśnięcie przycisku „+” umożliwia teraz szybsze dodawanie zdjęć, co uczyniło korzystanie z niej bardziej płynnym.
  • Animacje w systemie: Jednym z bardziej widocznych ulepszeń jest zmiana animacji w narzędziu do śledzenia nastroju. Animacje pierścieni wokół wybranych nastrojów są teraz bardziej płynne i ekspresyjne.
  • Introdukcja do aplikacji Zdjęcia: Po aktualizacji, przy pierwszym uruchomieniu aplikacji „Zdjęcia”, użytkownik zobaczy nowy ekran startowy, prezentujący najważniejsze funkcje tej aplikacji. To istotne dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić nowości w systemie. Podobne ekrany powitalne pojawiły się także w aplikacji Zdrowie, i Freeform.
  • Aktualizacje graficzne: W sekcji dotyczącej ustawień ekranu i jasności można zauważyć nową ikonę tapety, która odzwierciedla wizualną estetykę iOS 17.

Więcej na temat zmian dowiecie się z poniższego nagrania, którego autorem jest zollotech.

Jak widzicie, iOS 17 beta 6 to wersja, która, mimo że jest jeszcze testową, wprowadza szereg udoskonaleń mających na celu zwiększenie komfortu korzystania z urządzeń Apple. Chociaż to tylko kilka wyróżniających się punktów, warto śledzić dalszy rozwój tej wersji systemu i czekać na kolejne aktualizacje.

Jeśli zauważyłeś jakieś inne zmiany w tej becie, które warto by było omówić, daj nam znać w komentarzach lub napisz na naszym koncie na Twitterze. Link znajdziecie na górze strony.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top