iphone15pro

Wydajność iPhone 15 Pro miażdży najlepsze smartfony z Androidem!

Wygląda na to, że najnowszy iPhone 15 Pro będzie bił rekordy pod względem wydajności i całkowicie zmiażdży najlepsze smartfony z Androidem!

Gdy zestawiamy najnowszego iPhone 15 Pro z najnowszymi  smartfonami bazującymi na Androidzie, widać wyraźnie, że tegoroczny model 15 Pro stoi w klasie sam dla siebie.

Jak widzicie poniżej tegoroczny smartfon firmy Apple w wersji Pro w porównaniu z topowym OnePlusa 11 uzyskuje ponad dwukrotnie większą wydajność natomiast w przypadku porównania z Galaxy S23 to ponad 50% więcej na korzyść modelu 15 Pro.

iPhone 15 Pro w teście wydajnościowym Geekbench

Wydajność iPhone 15 Pro miażdży najlepsze smartfony z Androidem! ciekawostki wydajność, Wybór Smartfona, System operacyjny, smartfony, porównanie, Oprogramowanie, iphone 15 pro, iOS, integracja, GeekBench, ekosystem, doświadczenie użytkownika, Benchmarki, Android vs iOS, Android  Wygląda na to, że najnowszy iPhone 15 Pro będzie bił rekordy pod względem wydajności i całkowicie zmiażdży najlepsze smartfony z Androidem! ip15pro

Zatem możemy powiedzieć, że iPhone 15 Pro miażdży pod względem surowej wydajności swoich Androidowych konkurentów. W końcu nic w tym dziwnego ponieważ nawet obecny iPhone 14 Pro osiąga lepsze wyniki niż Samsung Galaxy S23 i OnePlus 11.

Podczas gdy liczby i wskaźniki mogą mówić wiele, to najważniejszym wskaźnikiem jakości smartfona jest doświadczenie końcowego użytkownika. Testy wydajności, znane również jako benchmarki, dostarczają nam surowych danych dotyczących potencjału urządzenia.

Ale na szczęście to co od zawsze wyróżnia produkty Apple, to doskonała synergia między sprzętem a oprogramowaniem. iOS, system operacyjny iPhone’ów, jest tak zaprojektowany, aby jak najlepiej współpracować z dostępnym sprzętem. To przekłada się na niezrównaną płynność działania więc na pewno komfort z użytkowania będzie wzorowy! Czego nie można powiedzieć o konkurencji z Androidem. Dlaczego? W przypadku Androida mamy do czynienia z systemem, który musi być dostosowany do wielu różnych modeli telefonów, co może wpływać na różnorodność doświadczeń użytkowników, więc z tym działaniem systemu jest różnie.

Jedno jest pewne: Apple ponownie postawiło poprzeczkę bardzo wysoko dla konkurencji z Androidem. Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź rynku!

A co wy o tym sądzicie? Uważacie, że powinno sugerować się wynikami uzyskanymi w Geekbench? Czy nie ma to już takiego znaczenia jak kilka lat temu? Dajcie koniecznie znać na naszym Twitterze (link na górze strony) lub po prostu napiszcie poniżej w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 233

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top