ios17 2

iOS 17 beta 7 i iPadOS 17 beta 7 dostępne!

Kilkanaście minut temu do deweloperów trafiły nowe systemy iOS 17 beta 7 i iPadOS 17 beta 7. Co się zmieniło? Lista zmian i nowości?

Apple kontynuuje proces testowania i udoskonalania swojego najnowszego systemu operacyjnego, iOS 17, wraz z iPadOS 17, udostępniając nowa  wersję beta 7 obu tych systemów. Aktualizacja ta jest częścią ciągłego procesu rozwoju i jest dostępna dla zarejestrowanych programistów do pobrania i testowania.

Wersja beta 7 systemu iOS 17 dla iPhone’a ma rozmiar 689 MB i może zostać zainstalowana przez programistów, wybierając Ustawienia – Aktualizacja oprogramowania i następnie opcję “Aktualizacje wersji beta. Kolejna publiczna wersja beta powinna zostać udostępniona jutro.

Warto dodać, że dziś oprócz iOS 17, Apple także udostępniło wersję beta 7 systemów watchOS 10 i tvOS 17. Wszystko to jest częścią szeroko zakrojonego planu aktualizacji oprogramowania, który ma na celu poprawę ogólnego doświadczenia użytkownika.

Co nowego w iOS 17 beta 7

iOS 17 beta 7 i iPadOS 17 beta 7 dostępne! ciekawostki watchOS 10, tvOS 17, testy beta, System operacyjny, publiczna wersja beta, programiści, macOS 14, iPhone, iPadOS 17, iOS 17, deweloperzy, beta 7, Apple, aktualizacja oprogramowania, aktualizacja Apple ID  Kilkanaście minut temu do deweloperów trafiły nowe systemy iOS 17 beta 7 i iPadOS 17 beta 7. Co się zmieniło? Lista zmian i nowości? iOS17 1

Z oficjalnej listy zmian wynika, że najnowsza beta skupia się jedynie na poprawkach błędów. Jesteśmy w trakcie instalacji i gdy tylko znajdziemy jakieś nowości o których należy wspomnieć zrobimy to w kolejnym wpisie.

Jak zainstalować publiczną wersję beta iOS 17 i iPadOS 17

  1. Wejdź na stronę beta.apple.com.
  2. W prawym górnym rogu ekranu kliknij przycisk Zaloguj się i użyj swojego Apple ID, aby zalogować się do serwisu. Jeżeli jeszcze nie masz konta w programie beta, kliknij przycisk Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami (wprowadź swoje Apple ID i zaakceptuj warunki korzystania z serwisu).
  3. W górnym menu wybierz opcję Zarejestruj swoje urządzenia, a następnie wybierz iOS (lub iPadOS, jeżeli instalujesz system na iPadzie).
  4. Przewiń stronę w dół i kliknij przycisk Pobierz profil, a następnie zatwierdź instalację profilu, klikając przycisk Zezwól.
  5. Następnie wróć do Ustawień. Na samej górze zobaczysz nową sekcję związana z właśnie pobranym profilem (“Pobrany profil”). Kliknij na nią.
  6. W prawym górnym rogu kliknij przycisk Zainstaluj i potwierdź tę operację.
  7. Po wprowadzeniu kodu zabezpieczającego i zakończeniu procesu instalacji, musisz ponownie uruchomić swoje urządzenie.
  8. Po ponownym uruchomieniu urządzenia, będziesz mógł zainstalować publiczną wersję beta systemu iOS 17, tak jak każdą inną aktualizację systemu – przechodząc do Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania.

A czy ty już zainstalowałeś najnowszą netę na swoim telefonie lub tablecie?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 177

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top