iphone14pro

iPhone 14 Pro: Always On Display z nowymi widżetami iOS 16

Mark Gurman powiedział, że funkcja Always On Display, która pojawi się w iPhone 14 Pro, będzie obejmować obsługę nowych widżetów ekranu blokady systemu iOS 16.

Podobnie jak Apple Watch, iPhone 14 Pro będzie mógł wyświetlać widżety z pogodą, kalendarzami, działaniami, zadaniami i innymi danymi przy niskiej jasności i częstotliwości odświeżania ekranu. Ponadto, podobnie jak w zegarku Apple Watch, dostępne będzie ustawienie, które uniemożliwi wszystkim wyświetlanie poufnych danych na ekranie blokady.

iPhone 14 Pro: Always On Display z nowymi widżetami iOS 16 ciekawostki iPhone 14 Pro, Always on Display  Mark Gurman powiedział, że funkcja Always On Display, która pojawi się w iPhone 14 Pro, będzie obejmować obsługę nowych widżetów ekranu blokady systemu iOS 16. ios16 podzegarem

Wyświetlacz Always On Display będzie prawdopodobnie mógł również pokazywać godzinę, datę i wskaźnik nieprzeczytanych powiadomień. Podobnie jak w przypadku zegarka Apple Watch, który ma podobny tryb wyświetlania od modelu Series 5, firma Apple prawdopodobnie udostępni użytkownikom możliwość włączenia lub wyłączenia tego trybu za pośrednictwem aplikacji Ustawienia.

Jak wspomniał Gurman, tryb Always On Display w telefonie iPhone 14 Pro powinien zapewnić dłuższą żywotność baterii dzięki połączeniu niskiej jasności i niskiej częstotliwości odświeżania. Wprowadzona w modelach iPhone 13 Pro funkcja ProMotion umożliwia obniżenie częstotliwości odświeżania wyświetlacza do 10 Hz w stanie bezczynności. Ross Young, analityk branży monitorów, przewiduje, że modele iPhone 14 Pro będą prawdopodobnie w stanie zejść do 1 Hz, tak jak Apple Watch.

Ta innowacja będzie jednak dostępna tylko w modelach Pro i Pro Max. Na razie nie wiadomo, czy pojawi się ona także we wcześniejszych modelach iPhone’a 13 Pro.

Ilu z Was z niecierpliwością czeka na tę funkcję?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top